معروفترین معابد پوکت

پوکت، شهری پر از معابد است. این معابد از همه نظر معماری بسیار زیبا هستند. معابد پوکت Wats (معابد بودایی) و زیارتگاه های چینی (معابد Taoist) هستند و معماری بی‌نظیری دارند.

معروفترین معابد پوکت

معبد کائو رانگ (Wat Khao Rang)

معبد کائو رانگ یکی از شاهکارهای معماری تور پوکت است که به شما توصیه می‌کنیم در تور پوکت به بازدید آن بروید. این معبد در دامنه تپه رانگ قرار گرفته و بسیار زیبا است. بودایی طلایی رنگ نشسته که مرکز معنوی بسیاری از مردم محلی می‌باشد. این معبد در تعطیلات آخر هفته که محلی ها مراجعه می‌کنند، شلوغ است. معبد خائو رینگ به دو بخش تقسیم شده است: ساختمان اصلی که معبد پشت آن نشسته با تپه سبز پشت آن و معبد جدید کنار آن ساعت بازدید از معبد حدود ساعت 08:00 صبح تا غروب است.

معبد پراتانگ (Wat Phra Thong)

معبد پراتانگ بسیار بزرگ نیست ، اما مکان مهمی برای بازدید است . جذابیت اصلی مجسمه طلایی بودا نیمه سوخته می‌باشد که افسانه های زیادی در مورد آن وجود دارد که باعث محبوبیت آن در بین گردشگران تور پوکت شده‌اند. در یک افسانه آمده است که یک پسر و بوفالواش پس از تماس با این مجسمه بیمار شده و جان باختند .این معبد یکی از قدیمی ترین معابد جزیره است که در سال 1909 توسط پادشاه راما ششم افتتاح گردید و رسما به آن این نام را دادند. ساعت بازدید از معبد از 08:00 تا 17:30 است.

معبد جوی توی (Jui Tui Shrine)

معبد جوی توی معبد معروف چینی است که نقش مهمی در جشنواره گیاهخواری سالانه پوکت دارد . این معبد به عنوان یکی از قدیمی ترین و محترم ترین مراکز معنوی اطراف پوکت است . معبد جوی توی قبلا در Soi Romanee در شهر قدیمی پوکت قرار داشت و چندین سال پیش پس از آتش سوزی به محل فعلی آن منتقل شد . با توجه به عکس های معبد ، قدمت آن به سال 1911 برمی‌گردد. در آن زمان معبد بدون ساختمان های جانبی و یا دیوار بود. ساعت بازدید از معبد از ساعت 08:00 تا 20:30 است.

اخبار و مقالات مرتبط با "معروفترین معابد پوکت"

سفر به پوکت بسیار هیجان انگیز است جزیره ای با همه امکاناتی که برای خوشگذرانی شما طراحی شده است، در سفر به تور پوکت بازدید از این جاذبه ها را از دست ندهید.

هتل های کنار ساحل پوکت بسیر فراوان هستند و سطح خدمات و البته هزینه ها در آنها متفاوت است، در بین هتلهای خوش قیمت و در عین حال شیک و مناسب هتل دوآنجیت پوکت (Duangjitt Resort & Spa, Patong Phuket) هم به ساحل نزدیک است هم امکانات کاملی را ارائه میدهد در عین با قیمتی مناسب میتواند انتخاب مناسبی برای...

انتخاب هتل از مهمترینها در برنامه ریزی سفر است، اگر به دنبال یک هتل 5 ستاره نزدیک ساحل هستید هتل میلنیوم پوکت انتخاب مناسبی است در ادامه از امکانات هتل برایتان خواهیم گفت.

آیا به دنبال هتلی زنجیره ای در سطح جهانی در تایلند هستید؟ برند مشهور و خوشنام هیلتون در پوکت با نام Hilton Phuket Arcadia Resort & Spa شناخته میشود که هتلی 5 ستاره و لوکس محسوب میشود در ادامه قصد داریم از خدمات و ویژگی های این هتل فوق العاده برایتان بگوییم.

سواحل پوکت یکی از دلایل سفر با تور پوکت است. سواحل پوکت با جاذبه‌هایی که دارند، یکی پس از دیگری باعث جذب گردشگر به این جزیره می‌شوند. در این مقاله شما را با بهترین سواحل پوکت آشنا خواهی کرد.

به "معروفترین معابد پوکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با معروفترین معابد پوکت

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید