چرا به سامویی سفر کنیم

طبیعت زیبای جزیره سامویی و تفریحات آن از دلایلی هستند که گردشگران را به سوی این جزیره می‌کشانند. در این جزیره خانه‌ها به ندرت بلند هستند. اولین کسانی که در سامویی زندگی می‌کردند، ماهیگیرانی شبیه جزیره مالای و نیز جنوب چین بودند و 15 قرن پیش به این جزیره سفر کردند. در سال 1971 میلادی برای اولین بار گردشگران به این ناحیه رفتند.

چرا به سامویی سفر کنیم

در این زمان برق و آب لوله کشی ندارد و مردم با ماهیگیری و پرورش نارگیل به کسب درآمد می‌پردازند. این جزیره در سال‌های گذشته رشد زیادی در صنعت توریسم داشته است. توریست‌ها بیشتر به خاطر بازدید از طبیعت این جزیره با تور ساموئی همراه شوید. سامویی یکی از بزرگترین صادرکنندگان نارگیل در جهان می‌باشد و ماهانه 2 میلیون عدد نارگیل صادر می‌کند.

جاذبه‌های طبیعی که در این جزیره به چشم می‌خورند، بیشتر شامل جزایر مرجانی، آبشارها و صخره‌هایی می‌شوند که در آن قرار دارند. جزیره پنگان، جزیره دائو و پارک دریایی انگ تونگ برخی از جاذبه‌های این جزیره هستند.

قایق سواری در پارک ملی موکوآنگستانگ در سامویی، دارای برترین جاذبه‌های این جزیره برای بازدید می‌باشد. پارک ملی موکوآنگستانگ 42 جزیره دارد که تا کوه سامویی 90 دقیقه با قایق فاصله دارد. قایق سواری در بزرگترین محدوده این جزیره می‌تواند برای شما مهیج خواهد بود.

جغرافیا سامویی

سامویی سومین جزیره بزرگ در تایلند می‌باشد و در 685 کیلومتری شهر بانکوک قرار گرفته است و مساحت آن به 228 کیلومتر مربع می‌رسد و جمعیت آن به حدود 50 هزار نفر می‌رسد.

اخبار و مقالات مرتبط با "چرا به سامویی سفر کنیم"

سامویی شهری با زیبایی‌های فراوان بوده و طبیعتی شگرف دارد. سامویی ترکیبی کامل از جاذبه‌های تاریخی، تفریحی، طبیعی دارد و یکی از مهمترین شهرهای توریستی کشور تایلند است.

سامویی یکی از زیباترین جرایر کشور تایلند برای بازدید از جاذبه‌هایی بسیار زیبا است. در اطراف جزیره سامویی تقریبا 60 جزیره گرمسیری وجود دارد که بسیار زیبا و دیدنی است.

سامویی یکی از زیباترین جزایر کشور تایلند برای بازدید از جاذبه‌هایی زیبا و متنوع است. بخش های مرکزی سامویی را جنگل های کوهستانی تشکیل داده است و مهم ترین کوه در این منطقه نیز کائو پوم نام گرفته است.

جزیره سامویی، یکی از زیباترین جزایر تور تایلند برای بازدید می‌باشد. در این مقاله شما را با بهترین جاذبه‌هایی که می‌توانید در جزیره سامویی به بازدید آن‌ها بروید، آشنا خواهیم کرد.

جزیره سامویی، از بهترین جزایر کشور تایلند برای تفریح است. قبل از سفر به این جزیره به شما توصیه می‌کنیم، تفریحات آن را بشناسید و یک برنامه سفر کامل داشته باشید.

به "چرا به سامویی سفر کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با چرا به سامویی سفر کنیم

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید