کشتی کروز بانکوک

کشتی کروز بانکوک، یکی از جاذبه‌های جالب تور تایلند برای تجربه است. در این کشتی کروز می‌توانید یک شام خوشمزه را در حال حرکت در رودخانه چائوپریا میل کنید.

کشتی کروز بانکوک

اروپایی ها بانکوک را به عنوان ونیز شرق یاد میکنند زیرا کشتی و قایق های بسیاری بر رود چائوپریا در حال حرکت هستند. یکی از تفریحات لذت بخش تور تایلند شام کشتی کروز است که علاوه بر صرف شام و اجرای موزیک زنده در فضایی آرام و رویایی با نور شمع ها میتوان از مناظر زیبای شهر بانکوک از جمله معابد اطراف رودخانه لذت برد . این کشتی در اوایل شب از لنگرگاه ریور سیتی شروع به حرکت کرده و منظره ی زیبای پل رامای هشتم را دور زده و به لنگرگاه برمیگردد.

غذاها به صورت سلف سرویس سرو می‌شود و شما طبق ذائقه خود میتوانید شام مورد علاقه خود را نوش جان نمایید که شامل غذاهای سنتی تایلند و همچنین غذاهای بین المللی و نوشیدنی های متنوع می‌باشد. در تور تایلند به شما توصیه می‌کنیم یک شام خوشمزه را در این کشتی تجربه کنید.

در این میان افرادی که لباس های محلی تایلندی بر تن دارند شاخه گل زیبایی به شما تقدیم میکنند تا برای عکس یادگاری از این سفر آماده شوید و در نهایت هنگام تمام شدن برنامه, به هرکس عکس چاپ شده ی خود را در قاب جذابی که جز آثار هنر دستی تایلند است هدیه می‌دهند.

اخبار و مقالات مرتبط با "کشتی کروز بانکوک"

معبد سفید (Wat Rong Khun) از جاذبه های مدرن بانکوک تایلند به شمار می‌رود، مجموعه ای از آثار معماری عصر جدید با بهره گیری از ِشخصیت های سینمایی و ایده های نوین در کنار هم جمع شده اند و این بنای شگفت انگیز را خلق نموده اند.

معابد یکی از جاذبه‌های محبوب تور تایلند در شهر زیبای بانکوک هستند. این شهر دارای 400 معبد می‌باشد و به طور حتم نمیتوانید از همه آنها در تور تایلند بازدید نمایید.

کاخ بزرگ بانکوک (Grand Palace Bangkok)، از مشهورترین جاذبه های تور تایلند برای بازدید می‌باشد. مجموعه کاخ بزرگ شامل ساختمان های متعدد ، سالن ها ، موزه ، کاخ های تابستانی ، مجموعه فضای سبز ، باغ و حیاط می‌باشد.

دنیای وحش سافاری بانکوک، جاذبه‌ای زیبا در کشور تایلند برای بازدید از جاذبه‌هایی زیبا و دیدنی است. اگر به حیوانات علاقه دارید و از بودن در طبیعت لذت می‌برید به شما توصیه می‌کنیم در تور تایلند به بازدید این جاذبه بروید.

دنیای وحش بانکوک یکی از زیباترین جاذبه‌هایی است که به شما توصیه می‌کنیم با خانواده خود به بازدید آن بروید. در این مقاله شما را با دنیای وحش بانکوک بیشتر آشنا خواهیم کرد.

به "کشتی کروز بانکوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با کشتی کروز بانکوک

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید