آشنا: گشایش های قطعی بایدن را به نفع خودشان مصادره خواهند کرد

به گزارش تور تایلند ارزان، تهران (پانا) - رییس مرکز آنالیز های استراتژیک ریاست جمهوری تاکید کردکه گشایش های قطعی بایدن را نه بخاطر تحلیل درست دولت و وزارت خارجه و سه سال استقامت ملی بلکه به خاطر طرح مجلس و فشار تهدید به نفع خودشان مصادره خواهند کرد.

آشنا: گشایش های قطعی بایدن را به نفع خودشان مصادره خواهند کرد

حسام الدین آشنا در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: بازی زیرکانه ای است احتمال می دهند که بایدن در یک ماه اول کار خود برخی گشایش های مالی را ایجاد خواهد نمود.

آشنا تاکید نمود: طبق طرح مجلس شورای اسلامی، دو ماه فرصت خواهیم داشت برای جلوگیری از تعلیق پروتکل الحاقی فرضاً که اول دی ماه ابلاغ بشود تا اول اسفند فرصت هست یعنی یک ماه بعد از آغاز دوران بایدن!

وی توضیح داد: به عبارت دیگر، گشایش های قطعی بایدن را نه بخاطر تحلیل درست دولت و وزارت خارجه و سه سال استقامت ملی بلکه به خاطر طرح مجلس و فشار تهدید به نفع خودشان مصادره خواهند کرد و تاییدی بر درستی تفسیر خودشان در نظر خواهند گرفت لابد این بازی برای انتخابات 1400 هم مصرف خوبی خواهد داشت.

سخنگوی شورای نگهبان از تایید طرح اقدام راهبردی مجلس شورای اسلامی برای مقابله با تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران در جلسه عصر امروز - چهارشنبه - شورای نگهبان اطلاع داد.

عباسعلی کدخدایی گفت: شورای نگهبان در جلسه صبح امروز به ماده 6 این طرح ایراد گرفت و آن را به مجلس ارجاع داد که مجلس ایراد را برطرف کرد و به شورای نگهبان فرستاد.شورای نگهبان در جلسه عصر امروز این طرح را مغایر با شرع و قانون اساسی ندانست و آن را تایید کرد.

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری عصر امروز نامه ای در مخالفت دولت با این طرح به شورا ارائه نموده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1494

به "آشنا: گشایش های قطعی بایدن را به نفع خودشان مصادره خواهند کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنا: گشایش های قطعی بایدن را به نفع خودشان مصادره خواهند کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید