شروع طرح مشارکتی کاشت و نگهداشت گل و گیاه در زندگی آپارتمانی

به گزارش تور تایلند ارزان، طرح کاشت و نگهداشت مشارکتی گل و گیاه در زندگی آپارتمانی و محیط همسایگی در منطقه 19 کلید خورد.

شروع طرح مشارکتی کاشت و نگهداشت گل و گیاه در زندگی آپارتمانی

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، مهدی بصیری معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اشاره به اهمیت گل و گیاه در شهر و نقش آن در ارتقاء آرامش روحی و روانی شهروندان گفت: در این طرح کاشت و نگهداشت مشارکتی گل و گیاه در زندگی آپارتمانی ومحیط همسایگی با تمرکز بر چهار حوزۀ باغچۀ محله/ مجتمع، دیوار سبز، کاشت گل وگیاه مشارکتی خانواده و المان مشارکتی اجرا می گردد.

به گفته او آموزش شهروندان، جلب و ارتقاء مشارکت آنان در کاشت گیاهان و حوزۀ زیباشناختی مرتبط با نما و منظر از جمله اهداف مهم این طرح محسوب می گردد.

بصیری اضافه نمود: این طرح توسط اداره آموزشهای شهروندی و درراستای طرح ارتقای فرهنگ آپارتمان نشینی و با تمرکز بر دو بخش تسهیلگری و بخش ترویج گری اجرا خواهد شد.

ضمن اینکه می توان با مشارکت و هماهنگی سازمان بوستان¬ها و ادارات فضای سبز و زیباسازی منطقه، ابعاد مختلفی از این طرح را در منطقه اجرایی کرد.

بصیری افزود: طرح ارتقاء فرهنگ آپارتمان نشینی نیز دی ماه سال گذشته با هدف بهبود زندگی شهروندان در آپارتمان ها و با تدوین و اجرای برنامه های سیاستی، ترویجی، آموزشی و فراوری محتوا برای بیش از 500 واحد مسکونی این منطقه شروع شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 9 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1400 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1724

به "شروع طرح مشارکتی کاشت و نگهداشت گل و گیاه در زندگی آپارتمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع طرح مشارکتی کاشت و نگهداشت گل و گیاه در زندگی آپارتمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید