اتحادیه اروپا چند مقام دیگر ونزوئلا را تحریم کرد

به گزارش تور تایلند ارزان، نمایندگان 28 کشور اروپایی در اتحادیه اروپا تحریم شماری از مقامات آژانس های اطلاعاتی این کشور را تصویب کردند.

اتحادیه اروپا چند مقام دیگر ونزوئلا را تحریم کرد

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

به گزارش گروه بین الملل تور تایلند ارزان، کشورهای عضور اتحادیه اروپا روز چهارشنبه تحریم چند مقام ونزوئلایی را تصویب کردند.

به نوشته خبرگزاری تاس، یک منبع دیپلماتیک روز چهارشنبه به خبرگزاری فرانسه گفت تحریم های جدیدی علیه مقامات ونزوئلایی وضع شده که آژانس های اطلاعاتی این کشور را هدف قرار می دهد.

تاس نوشت، اکنون با تصویب این تحریم ها توسط سفرای 28 کشور عضو اتحادیه اروپا، شورای وزرای اتحادیه اروپا نیز باید آن را مورد تأیید قرار دهد.

در این صورت تعداد مقامات ونزوئلایی که تحت تحریم اتحادیه اروپا قرار دارند، به 25 نفر خواهد رسید.

اولین تحریم های اتحادیه اروپا علیه ونزوئلا اواخر سال 2017 انجام شد. سال 2018 نیز 18 مقام دولت ونزوئلا در لیست سیاه ایت اتحادیه نهاده شد.

آمریکا و گروهی از متحدان این کشور سوم بهمن ماه گذشته در اقدامی غیرقانونی خوان گوایدو، رهبر شورای ملی ونزوئلا را به عنوان رئیس جمهور موقت به رسمیت شناخته و مادورو را که تنها چند ماه پیش از آن با رأی بالای مردم ونزوئلا مجدداً به ریاست جمهوری انتخاب شده بود، غیرقانونی اعلام کردند.

با اینحال، مادورو هشدار داده است که ونزوئلا برای مقابله با هرگونه مداخله واشنگتن در امور داخلی این کشور آمریکای لاتین آمادگی دارد.

ق

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 541

به "اتحادیه اروپا چند مقام دیگر ونزوئلا را تحریم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتحادیه اروپا چند مقام دیگر ونزوئلا را تحریم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید