ادامه بلندپروازی آلومینیوم اراک در تقابل با سپاهان صاحب نام

به گزارش تور تایلند ارزان، به گزارش خبرنگاران، حسن عبدی عصر آدینه در نشست پیش بازی برابر سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ابتدا تشکر می کنم از طرفداران برای اینکه، برای تقویت روحیه بازیکنان بر سر تمرین آمدند و نشان دادند که تیم آلومینیوم برای مردم اراک و شهر اراک به الگو تبدیل شده است. امیدواریم مردم مثل همواره به این تیم و به این هویت که دارند تعصب داشته باشند و این تعصب روزبه روز بیشتر گردد و بیشتر به آن عشق بورزند.

ادامه بلندپروازی آلومینیوم اراک در تقابل با سپاهان صاحب نام

وی در خصوص بازی فردا در تقابل با تیم سپاهان اصفهان اعلام کرد: تیم فوتبال سپاهان اصفهان تیم عظیم ایران به شمار می رود. سپاهان از جمله تیم های خوب و ریشه دار ایران است چندین دوره قهرمان لیگ برتر بوده است. از لحاظ صندلیی هم اکنون صندلی دوم را در لیگ برتر دارد.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک ادامه داد: سپاهان اکنون بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد و بازی فردا بازی سنگینی خواهد بود اما با شناختی که از بچه ها داریم قطعاً بازی خوبی ارائه خواهیم داد.

عبدی تاکید نمود: توقع ما باید از تیم آلومینیوم معقول باشد، با توجه به اینکه این تیم در اولین سال خود در لیگ حضور دارد ولی کوشش می کنیم در رقابت های بهترین نتایج را به دست آوریم.

سرمربی تیم آلومینیوم اراک اعلام کرد: در فصل اول لیگ برتر تیم نشان داد که تیم آلومینیوم یک تیم بلندپرواز است که این بلندپروازی تقویت خواهد شد و در دیدارهای پیش رو نیز جنگنده تر و فنی تر مقابل حریفان صف آرایی خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1675

به "ادامه بلندپروازی آلومینیوم اراک در تقابل با سپاهان صاحب نام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه بلندپروازی آلومینیوم اراک در تقابل با سپاهان صاحب نام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید