استقلال ، فولاد 3 بر صفر می شود؟ خطر بیخ گوش فرهاد

به گزارش تور تایلند ارزان، خبرنگاران: هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر در شرایطی به انتها رسید که استقلال در ورزشگاه آزادی با رجحان مقابل فولاد به یکه تازی اش در رقابت های لیگ برتر ادامه داد و با 28 امتیاز صدرنشین لیگ باقی ماند. با این حال، آنطور که در خبر ها آمده، باشگاه فولاد بعد از بازی درخواست کرده شرایط 2 بازیکن استقلال معین شود.

استقلال ، فولاد 3 بر صفر می شود؟ خطر بیخ گوش فرهاد

به گزارش خبرنگاران، طبق داستانی که ورزش سه روایت کرده، فولادی ها نسبت به مسئله سربازی 2 مدافع استقلال مشکوک شده و اعتقاد دارند معافیت آن ها برای نرفتن به سربازی تمام شده است. محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی، 2 بازیکنی هستند که فولاد در نامه ای به سازمان لیگ فوتبال ایران، خواسته شرایط سربازی شان تعیین شده و در بیانیه ای پاسخ این درخواست ارائه شود.

عنوان شده هر دو بازیکن فرصت بازی در استقلال را داشته و به عنوان مثال سیاوش یزدانی از معافیت تحصیلی اش استفاده کرده است. با این حال فولادی ها اعتقاد دارند معافیت این بازیکن به پایان رسیده و او باید دوران سربازی اش را بگذراند. حالا تعیینا این درخواست در شرایطی اجرا شده که استقلال چندی پیش در پرونده شکایت از بازیکن گابنی گل گهر پا پیش گذاشت و نهایتا هم رای آن بازی که در زمین مسابقه بدون گل به تساوی رسید را 3 بر صفر کرد. تعیین نیست که اگر سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند سرباز باشند و در ترکیب قرار گرفته باشند آیا استقلال هم 3 بر صفر بازنده می شود یا نه، ولی از آنجا که فولاد بلافاصله بعد از آن دیدار، خواستار روشن شدن این شرایط شده، احتمالا در صورت اثبات ادعایش خواستار 3 بر صفر شدن بازی با استقلال است. اتفاقی که اگر رخ دهد می تواند شرایط را برای فرهاد مجیدی در کورس قهرمانی سخت کند.

منبع: فرارو
انتشار: 7 فروردین 1401 بروزرسانی: 7 فروردین 1401 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 2146

به "استقلال ، فولاد 3 بر صفر می شود؟ خطر بیخ گوش فرهاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال ، فولاد 3 بر صفر می شود؟ خطر بیخ گوش فرهاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید