اسدی: استوکس در تمرینات تراکتورسازی حاضر می گردد

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از بازگشت آنتونی استوکس به تمرینات تیم تراکتورسازی اطلاع داد.

اسدی: استوکس در تمرینات تراکتورسازی حاضر می گردد

به گزارش خبرنگاران، دکتر علی رضا اسدی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره بازگشت استوکس به تبریز گفت: آنتونی استوکس بازیکن تیم تراکتورسازی به زودی در تبریز حضور پیدا می کند و به تیم اضافه خواهد شد.

وی اضافه نمود: تمرینات تیم تراکتورسازی با توجه به تعطیلات نیم فصل در حال حاضر تعطیل بوده و از هفته آینده در تبریز شروع خواهد شد و استوکس نیز از روز 13 دی ماه به تمرینات تیم اضافه خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با اشاره به انتشار ویدیوئی از این بازیکن گفت: در خصوص تصاویری که از آنتونی استوکس در فضای مجازی منتشر شده است باید به مواردی اشاره کنم تا افکار عمومی و طرفداران پرشور و شعور تراکتورسازی در جریان برخی از امور قرار بگیرند.

وی ادامه داد: استوکس حدفاصل سالهای 2007 تا 2009 عضو تیم فوتبال ساندرلند انگلیس بوده است، در بین این سال ها یعنی چیزی حدود 10 سال پیش انتشار ویدیوی خصوصی با همسرش وی را دچار مشکل می کند و این اتفاق باعث می گردد که پرونده ای در دادگاه تشکیل شده و در خاتمه، دادگاه رای به تبرئه استوکس و صدور قرار مجرمیت برای متخلفین منتشر کننده تصاویر می کند.

دکتر اسدی اضافه نمود: ولی برای ارکان مدیریتی باشگاه و بنده جای سوال دارد، چرا باید این ویدیو بعداز حدود 10سال و درست در زمانیکه قرار بود جلسه ای با استوکس برگزار گردد تا مقدمات لازم برای بازگشت وی به جمع پرشورها فراهم گردد، این ویدیو در فضای مجازی منتشر می گردد.

وی ادامه داد: برای ما سوال است چه کسی یا کسانی از حضور استوکس در تبریز بیم و هراس دارند؟ بهتر است عنوان کنم که با اینگونه شیطنت های نخ نما شده، تراکتور با حمایت مالک باشگاه و طرفدارانش از حرکت باز نخواهد ایستاد و به راه خود ادامه می دهد تا به هدف نهایی برسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اسدی: استوکس در تمرینات تراکتورسازی حاضر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسدی: استوکس در تمرینات تراکتورسازی حاضر می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید