اعلام اسامی دریافت کنندگان واکسن پاکبانان آبادانی به مراجع قضایی

به گزارش تور تایلند ارزان، خبرنگاران/خوزستان رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: اسامی افراد خاطی شهرداری آبادان که از سهمیه واکسن پاکبانان آبادانی استفاده کرده اند، کتبا به مقامات قضایی اعلام شده است.

اعلام اسامی دریافت کنندگان واکسن پاکبانان آبادانی به مراجع قضایی

دکتر شکراله سلمان زاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حسب دستور مقام عالی وزارت بهداشت که در نامه ای به ما ابلاغ شد، اسامی افراد خاطی شهرداری آبادان که از سهمیه واکسن پاکبانان آبادانی استفاده کرده اند، کتبا به مقامات قضایی اعلام شده است.

به گزارش خبرنگاران، وی افزود: مقام عالی وزارت دستوری نیز در خصوص برخورد با افراد خاطی در حوزه دانشکده علوم پزشکی آبادان داد که این کار انجام شد و برخی از این افراد عزل شدند. در این زمینه، معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان، رئیس مرکز بهداشت آبادان و مسئول واحد پیشگیری از بیماری های این مرکز بعد از این اتفاق، عزل شدند.

سلمان زاده شرح داد: 15 نفر از کارکنان و مدیران شهرداری آبادان اقدام به تزریق واکسن کرونای سهمیه پاکبانان کرده بودند.

وی افزود: بعد از اینکه متوجه تزریق واکسن توسط افراد غیر مرتبط شدیم، تزریقات را موقتا متوقف کردیم. پس از اینکه شفاف سازی به صورت کامل انجام شود، تزریق واکسن به سایر پاکبانان انجام خواهد شد و واکسنی اضافه نیامده است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان اعلام نمود: بیماران خاص مانند دیالیزی ها یا بیماران سرطانی سهمیه واکسن مخصوص به خود را دارند و نیازی نیست که ما از سهمیه پاکبان ها برای آن ها استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1400 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1745

به "اعلام اسامی دریافت کنندگان واکسن پاکبانان آبادانی به مراجع قضایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام اسامی دریافت کنندگان واکسن پاکبانان آبادانی به مراجع قضایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید