اعلام برنامه بازی های ایران در مسابقات آزاد بسکتبال با ویلچر بانوان تایلند

برنامه رقابت های تیم کشورمان در رقابت های آزاد بسکتبال با ویلچر بانوان در تایلند معین و اعلام شد.

اعلام برنامه بازی های ایران در مسابقات آزاد بسکتبال با ویلچر بانوان تایلند

به گزاش خبرنگاران، صبح امروز (یکشنبه) تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان کشورمان در افتتاحیه رقابت های آزاد بسکتبال با ویلچر بانوان حضور پیدا کرد. ملی پوشان ایران، امروز ساعت 15 (به وقت محلی) در نخستین دیدارشان به مصاف تیم ملی لائوس می روند.

برنامه دیدارهای تیم ملی کشورمان در این رقابت ها به توضیح زیر است:

یکشنبه - 11 شهریور ایران - لائوس، ساعت 15

دوشنبه - 12 شهریور ایران - کامبوج، ساعت 14

سه شنبه - 13 شهریور ایران - کره جنوبی، ساعت 14

رقابت های رده بندی و فینال، روز چهارشنبه 14 شهریور برگزار می گردد. مسابقات آزاد بسکتبال با ویلچر بانوان 2018 از 11 تا 14 شهریور در بانکوک برپا خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
اخبار و مقالات مرتبط با "اعلام برنامه بازی های ایران در مسابقات آزاد بسکتبال با ویلچر بانوان تایلند"

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان از اعزام تیم ملی به بازی های تدارکاتی چندجانبه در بانکوک تایلند اطلاع داد و گفت: این اردوی تدارکاتی برای آماده سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان جهت شرکت در بازی های پاراآسیایی جاکارتاست.

سرپرست کاروان ورزشی ایران در پالمبانگ از تحویل قایق های خریداری گردیده به ورزشکاران قایقرانی و اقدامات اجرا شده در تهیه فشنگ و ساچمه برای تیراندازان اطلاع داد.

به گزارش خبرنگاران، بهترین گلزن لیگ قهرمانان آسیا شروعی طوفانی با السد در لیگ ستارگان قطر داشت تا معین گردد بزرگ ترین تهدید برای خط دفاعی استقلال در آسیا بازیکنی نیست جز بغداد بونجاح، مهاجم الجزایری تیم فوتبال السد.

تغییراتی در فضای سبز در بانکوک با کار در یک پارک عظیم جدید در شمال پایتخت تایلند در جریان است . طرح های بلند پروازانه سه پارک جداگانه را در محل نزدیک به بازار معروف Chatuchak ( که به عنوان بازار JJ نیز شناخته می گردد ) را در یک پارک بزرگ می بینند . با یکدیگر ادغام خواهند گشت عبارتند از پارک...

به "اعلام برنامه بازی های ایران در مسابقات آزاد بسکتبال با ویلچر بانوان تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با اعلام برنامه بازی های ایران در مسابقات آزاد بسکتبال با ویلچر بانوان تایلند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید