برترین آمار استقلال در شکست ناپذیری، مجیدی 4 بازی تا رکورد قلعه نویی فاصله دارد

به گزارش تور تایلند ارزان، استقلال با 17 بازی بدون باخت، برترین آمار شکست ناپذیری خود را در تاریخ حضور خود در لیگ برتر ثبت نموده است.

برترین آمار استقلال در شکست ناپذیری، مجیدی 4 بازی تا رکورد قلعه نویی فاصله دارد

به گزارش خبرنگاران، در آخرین ملاقات از هفته هفدهم لیگ برتر ایران، استقلال دیروز(یک شنبه) میزبان ذوب آهن بود که این ملاقات با یک گل به نفع شاگردان فرهاد مجیدی تمام شد تا ذوب آهن در هر دو بازی رفت و برگشت، شکست بخورد.

کوین یامگا در دقیقه 54 زننده تک گل سه امتیازی تیمش بود و با این نتیجه استقلال 41 امتیازی شد و هم چنان با سه امتیاز بیش تر از پرسپولیس در صدرجدول رده بندی لیگ برتر نهاده شد. ذوب آهن هم با 18 امتیاز در رده یازدهم جدول باقی ماند.

استقلالی ها رکورد خود را شکستند!

استقلال هم چنان با ادامه فرایند شکست ناپذیری خود به رکوردهای قابل توجهی دست پیدا می نماید. آبی پوشان مرکز با پیروزی در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر پیروز شدند برترین آمار خود را در شکست ناپذیری به ثبت برسانند. مجیدی و شاگردانش تا این جای کار در 17 بازی متوالی تن به شکست ندادند که این مساله در تاریخ حضور استقلال در رقابت های لیگ برتر بی سابقه بوده است.

پیش از این، برترین آمار شکست ناپذیری استقلال به فصل 92-91 بازمی شود که آبی پوشان از هفته هجدهم تا سی وسوم پیروز شدند بدون باخت بازی های خود را پشت سر بگذارند و در آخر همان فصل هم عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر را به دست بیاورند.

هم چنین استقلال در فصل 95-94 با 15 بازی بدون باخت و در فصل 93-92 با 13 بازی بدون باخت، توانست عملکرد مطلوبی را از خودش برجای بگذارد.

مجیدی 4 بازی تا رکورد قلعه نویی فاصله دارد!

نگاهی به ادوار گذشته رقابت های گذشته لیگ برتر، نشان می دهد که برترین آمار شکست ناپذیری در یک فصل متعلق به سپاهان امیر قلعه نویی است. زردپوشان اصفهانی در فصل 90-89 از هفته هشتم تا هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر، بازی های خود را بدون باخت سپری کردند و آمار بسیار خوبی را ثبت کردند. استقلال مجیدی نیز برای رسیدن به این رکورد باید در 4 بازی آینده خود یعنی بازی با تیم های تراکتور، نساجی، گل گهر و صنعت نفت آبادان نبازد.

انتها ماجرا

آخرین قهرمانی استقلال در لیگ برتر با یکی از برترین فرایندهای شکست ناپذیری این تیم مصادف شده است که پیش از این فصل برترین رکورد آبی ها به شمار می آمد. مجیدی و کادر فنی اش تا به این جای کار با 41 امتیاز در صدر جدول رقابت های لیگ برتر قرار دارند و فرایند نتیجه گیری آبی پوشان، طرفداران این تیم را برای دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ برتر پس از 10 سال امیدوار نموده است و باید دید مجیدی و شاگردانش در 13 بازی به جای مانده لیگ، چه عملکرد از خودشان برجای می گذارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 فروردین 1401 بروزرسانی: 26 فروردین 1401 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 2155

به "برترین آمار استقلال در شکست ناپذیری، مجیدی 4 بازی تا رکورد قلعه نویی فاصله دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین آمار استقلال در شکست ناپذیری، مجیدی 4 بازی تا رکورد قلعه نویی فاصله دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید