ترامپ در روز مادر هم دست از سر اوباما برنداشت!

به گزارش تور تایلند ارزان، دونالد ترامپ با ارسال چندین پیام توییتری از رئیس جمهوری پیشین آمریکا انتقاد کرد. به تازگی گزارش هایی از ابراز نگرانی باراک اوباما نسبت به تصمیم وزارت دادگستری آمریکا برای لغو اتهامات علیه مشاور امنیت ملی پیشین منتشر شده است.

ترامپ در روز مادر هم دست از سر اوباما برنداشت!

به گزارش خبرنگاران، به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ بیشتر ساعات روز مادر در آمریکا مشغول توییت زدن بود و چندین مطلب را هم بازنشر داد که بیشتر آن ها علیه باراک اوباما، رئیس جمهوری سابق آمریکا بود.

ترامپ در یکی از این پیام ها فقط نوشت: اوباماگیت!

او در پست دیگری با بازنشر پیام یکی از حامیانش مبنی بر اینکه اوباما اولین رئیس جمهوری سابق بود که علیه جانشین خود حرف زد نوشت: او گیر افتاد، اوباماگیت!

پیش از آن هم ترامپ توییت یک تحلیلگر محافظه کار را باز نشر داد که مدعی شده بود رئیس جمهوری در حال کناره گیری (که اشاره ای آشکار به اوباما بود)، از آخرین هفته های حضورش در کاخ سفید برای هدف دریافت مقام های آینده و کارشکنی در دولت جدید استفاده کرد. ترامپ در بالای این توییت نوشت: بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ آمریکا، تا بدین لحظه!

رئیس جمهوری آمریکا همچنین تصویرهای متحرکی را دوباره به اشتراک گذاشت که علیه اوباما بودند و در یکی از آن ها شعار واترگیت شبیه یک بلیت پارکینگ می شود روی عکسی از اوباما کار شده بود.

سیل توییت های ترامپ پس از اقدام جنجالی دولت او برای لغو اتهامات مایکل فلن، مشاور امنیت ملی سابق آمریکا به راه افتاد که به دروغگویی به اف بی آی درباره تماس هایش با روسیه پیش از مراسم سوگند ترامپ متهم بود. این تصمیم به رهبری ویلیام بار، دادستان کل آمریکا به سرعت واکنش انتقادی منتقدان ترامپ را برانگیخت. فلن اولین مشاور امنیت ملی دولت ترامپ بود.

بعد از آن، پای باراک اوباما هم به این ماجرا باز شد. به تازگی فایل صوتی گفت وگوی خصوصی او با اعضای دولتش به دست یاهو نیوز رسیده است. طبق گزارش ها اوباما گفته است: گمان می کنم اخبار 24 ساعت گذشته تا حدی کم اهمیت شمرده شده است؛ درباره اینکه وزارت دادگستری اتهامات علیه مایکل فلن را لغو کرده است.

دونالد ترامپ روز یکشنبه بیش از 50 توییت ارسال کرد و در میان آن ها به انتقاد اوباما به موضوع مدیریت رئیس جمهوری آمریکا در بحران کرونا هم پاسخ گفت. اوباما واکنش ترامپ در بحران کرونا را یک فاجعه مطلقا آشوب آور توصیف کرده بود.

ترامپ به اوباما و جو بایدن، معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا بابت مدیریت شیوع آنفلوانزای خوکی در سال 2009 و مدیریت آن ها انتقاد کرد و گفت آن ها اصلا هیچ ایده ای برای کنترل آن نداشتند.

ترامپ که از صبح یکشنبه توییت بازی خودش را آغاز کرده بود، در نهایت با ارسال پیام روز مادر مبارک به کارش پایان داد!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1138

به "ترامپ در روز مادر هم دست از سر اوباما برنداشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ در روز مادر هم دست از سر اوباما برنداشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید