تصمیم ویژه شریعتمداری برای کاهش مسائل تعاونی ها

به گزارش تور تایلند ارزان، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور ساماندهی و مشخص تکلیف تعاونی های مشکل دار کشور ، موسی نجفی مدیرکل دفتر تعاونی های توزیعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به عنوان رئیس کمیته مرکزی تعاونی های مشکل دار کشور منصوب کرد.

تصمیم ویژه شریعتمداری برای کاهش مسائل تعاونی ها

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی، متن ابلاغ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به توضیح ذیل است:

با توجه به دستورالعمل نحوه رسیدگی به امور تعاونی های مشکل دار، به شماره2236 مورخ 98/2/14 به موجب این ابلاغ جنابعالی به عنوان رییس کمیته مرکزی تعاونی های مشکل دار منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب دستورالعمل اجرایی ، نسبت به ساماندهی و تعیین تکلیف تعاونی های مشکل دار پیروز و موید باشید.

گفتنی است: کمیته مرکزی در حوزه معاونت امور تعاون وزارت متبوع و کمیته های استانی در ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها با ریاست مدیران کل استانی مستقر هستند.

مطابق دستورالعمل نحوه رسیدگی به امور تعاونیهای مشکل دار که قبلا توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابلاغ شده بود، تمام امور مربوط به تعاونیهای مشمول این دستورالعمل باید به این کمیته ها ارجاع و در آن رسیدگی گردد و هرگونه تصمیم اداری در این خصوص بدون رعایت ترتیبات این دستورالعمل فاقد اعتبار است.

گفتنی است، کمیته مرکزی تعاونی های مشکل دار متشکل از موسی نجفی مدیرکل دفتر تعاونی های توزیعی، داوود کرمی مشاور ویژه وزیر و مدیرکل دفتر حوزه وزارتی، حسین علایی رئیس مرکز حراست، علیرضا ولی پور مدیرکل دفتر حقوقی، سید تعیین هاشمی مدیرکل توسعه تعاون، رویا رفیعی مدیرکل دفتر بازرسی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، ابوالقاسم داوودی معاون مدیرکل دفتر تعاونی های توزیعی و مدیرکل استان ذیربط است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 بهمن 1399 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1536

به "تصمیم ویژه شریعتمداری برای کاهش مسائل تعاونی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم ویژه شریعتمداری برای کاهش مسائل تعاونی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید