خبرنگاران ابطال آرای پستی زنگ خطری برای دموکرات ها در فلوریدا

به گزارش تور تایلند ارزان، نیویورک- خبرنگاران- دلایلی همچون عدم تطابق امضای برگه آرا با امضای ثبت شده در سیستم در کنار مسائل دیگر، احتمال ابطال آرای دموکرات ها را در ایالت رقابتی فلوریدا بیشتر نموده است.

خبرنگاران ابطال آرای پستی زنگ خطری برای دموکرات ها در فلوریدا

به گزارش خبرنگاران، از یکم آبان ماه در فلوریدا 6 میلیون و 427 هزار و 773 رای به صندوق ریخته شده اما بر اساس شمارش مقامات این ایالت، 15 هزار و سه رای با ابطال روبرو هستند.

با توجه به اینکه تا به امروز بیش از 2 میلیون فلوریدایی رای خود را هنوز به صندوق نریخته اند و بازگردانده نشده است، پیش بینی می گردد این رقم به راحتی از 15 هزار برگه رای عبور کند.

بیشترین آرای ابطال شده در میان برگه های رای سیاهپوستان، لاتین تبارها و رای دهندگان جوان بوده است که به نظر می رسد بیشترین سهم حمایت از بایدن را در این ایالت دارند.

مطابق تحلیل منتشر شده در میامی هرالد، در بخش میامی-دِید به عنوان نمونه، 0.48 درصد آرای سفیدپوستان، 0.86 درصد آرای لاتین تبارها و 1.2 درصد آرای سیاهپوستان که به صورت پستی رای داده اند از سوی مقامات انتخاباتی، علامت دار شده اند.

بر اساس اعلام تارنمای پروژه انتخاباتی، تا به امروز 69 میلیون و 257 هزار و 810 رای به صندوق ها ریخته شده است که 46 میلیون و 195 هزار و 743 رای آن به صورت پستی و 23 میلیون و 62 هزار و 67 رای هم به صورت حضوری بوده اند.

رقابت در این ایالت که به طور سنتی قرمز بوده است، بین جو بایدن دموکرات(آبی) و دونالد ترامپ جمهوریخواه (قرمز) بسیار فشرده است به گونه ای که بعضی از نظرسنجی ها از رجحان 2 درصدی بایدن و بعضی هم از رجحان 5 درصدی ترامپ خبر می دهند.

دموکرات ها سرمایه گذاری زیادی برای فلوریدا و پنسیلوانیا انجام داده اند تا در صورت پیروزی بر آنها، کار ترامپ را یکسره نموده باشند اما ترامپ هم بر حجم فعالیت های انتخاباتی خود در این ایالت ها افزوده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1439

به "خبرنگاران ابطال آرای پستی زنگ خطری برای دموکرات ها در فلوریدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ابطال آرای پستی زنگ خطری برای دموکرات ها در فلوریدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید