خطر جدی استوکس در کمین پرسپولیس

به گزارش تور تایلند ارزان، اتفاق میان تراکتور و استوکس ممکن است بین او و پرسپولیس هم رخ دهد و مدیران پرسپولیس از همین حالا باید مراقب این موضوع باشند.

خطر جدی استوکس در کمین پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرآنلاین؛ آنتونی استوکس برخلاف تصور همگان توانست در پرونده شکایت از باشگاه تراکتور پیروز شود و این تیم را محکوم کند. استوکس فصل قبل در میانه راه مدتی تراکتور را ترک کرد و وقتی به تبریز برگشت، مدیریت تراکتور به جای شکایت، قراردادش را 25 درصد افزایش داد. با این حال استوکس دوباره ایران را ترک کرد ولی تراکتوری ها باز هم از او شکایت نکردند و پرونده اش باز ماند. استوکس هم تصمیم گرفت برای فصل دومش که در این تیم هم نبود از تراکتور به فیفا شکایت کند. شکایتی که با دفاع تراکتوری ها همراه شد و فیفا هم حکم داد که تراکتور فقط باقی مانده قرارداد سال قبل را پرداخت کند و پرداخت قرارداد سال دوم را رد کرد. نکته مهم بیخیالی تراکتوری ها است که از استوکس شکایت نکردند و اقدامات لازم را انجام ندادند. اگر فیفا شکایت استوکس برای سال های بعدی را هم تایید می کرد تراکتور باید مبلغی در حدود 1/6 میلیون دلار به او می داد.

مشابه ماجرای استوکس و تراکتور حالا میان این بازیکن و پرسپولیس در حال وقوع است و مدیران پرسپولیس باید از سرنوشت تراکتور درس بگیرند و اقدامات لازم را انجام دهند تا بعدا غافل گیر نشوند.

  • رسول پناه: حکم جلب انصاریفرد آمد و فرار کرد | انصاری فرد می گفت اینقدر برانکو را گنده نکنید
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1012

به "خطر جدی استوکس در کمین پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطر جدی استوکس در کمین پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید