دنیزلی: 3 پیشنهاد از ترکیه دارم

به گزارش تور تایلند ارزان، تراکتور با راهنمایی دنیزلی از 9 بازی 17 امتیاز کسب نموده و در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفته است.

دنیزلی: 3 پیشنهاد از ترکیه دارم

بهترین تجربه سفر را با تور ترکیه در خاطراتتان ثبت کنید.

سرمربی تراکتور گفت با 3 پیشنهاد از تیم های ترکیه ای روبرو شده است.

به گزارش ورزش سه، مصطفی دنیزلی سرمربی ترک تبار تراکتور بعد از شکست تیمش مقابل استقلال در گفت و گویی که با شبکه یورو اسپورت انجام داد و علاوه بر شرح درباره مسائل فوتبال ایران و باخت دیروز مطالبی را نیز درباره فوتبال در کشور خودش بیان نمود.

دنیزلی گفت: ما یکی از تیم هایی هستیم که در تیم ملی فوتبال ایران صاحب بیشترین بازیکنان است. احتمالا از این جهت تیم شماره یک باشیم. 6 بازیکن داریم که برای تیم های ملی ایران کار می نمایند. از این منظر مسئولیت مان متفاوت و تقریبا سخت است.

سرمربی تراکتور ادامه داد: کسی هستم که در ترکیه در 3 تیم بزرگ کارنموده ام. من برای باشگاه هایی که طرفدار 20 تا 25 میلیون نفری داشته اند، کار نموده ام. از این منظر تراکتور تیمی است که جلوتر از بقیه تیم هایم قرار می گیرد. نباید باخت، این فلسفه من است. می گویم وقتی دست از کار بکشی، می بازی؛ اما در کل زندگی ام، هیچگاه دست از کار نکشیده ام. هرچند باخت های زیادی داشته ام اما هیچگاه دست از کار برنداشته ام.

دنیزلی اما در بخشی از این گفت و گوی مفصل به آنالیز وضعیت فوتبال ترکیه پرداخت و البته پرده از یک موضوع خاص برداشت: در زمانی که در ایران حضور داشته ام، با 3 پیشنهاد جدی از ترکیه روبرو شدم. سال هاست که در فوتبال هستم. البته وضعیت عمومی فوتبال ترکیه چیزی نیست که مرا راضی کند.

لازم به ذکر است؛ تراکتور با راهنمایی دنیزلی از 9 بازی 17 امتیاز کسب نموده و در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفته است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 694

به "دنیزلی: 3 پیشنهاد از ترکیه دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنیزلی: 3 پیشنهاد از ترکیه دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید