سهرابی: سلامت داوران و ناظران در اولویت فدراسیون قرار گرفته است، اواخر مهر ماه دوره توجیهی داوران را برگزار می کنیم

به گزارش تور تایلند ارزان، رئیس دپارتمان داوران گفت: با توجه به اینکه مسابقات لیگ های برتر و دسته اول فوتبال آبان ماه شروع می شوند، برای داوران فوتبال دوره توجیهی برگزار می کنیم.

سهرابی: سلامت داوران و ناظران در اولویت فدراسیون قرار گرفته است، اواخر مهر ماه دوره توجیهی داوران را برگزار می کنیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علیرضا سهرابی رئیس دپارتمان داوران گفت: با توجه به ابلاغ داوری به داوران و ناظران توسط فدراسیون فوتبال و نظر به احترامی که برای این عزیزان داریم و همچنین تأکید بر شیوه نامه های بهداشتی، سلامت آنها برای فدراسیون فوتبال مهم و در اولویت قرار گرفته است. برهمین اساس درخواست کردیم که چنانچه رضایت دارند، در مسابقات شرکت نمایند و ابلاغ داوران و ناظران پس از اعلام آمادگی آنها صادر خواهد شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید

وی اضافه کرد: از طرفی چون ممکن است بعضی از همکاران عزیز با توجه به علاقه ای که دارند با وجود داشتن علائم احتمالی، اقدام به دریافت ابلاغ نمایند، با دریافت رضایت نامه و تعهدنامه می خواهیم اطمینان پیدا کنیم که برای هیچ داور و ناظری بالاجبار ابلاغ فدراسیون صادر نشده و این پذیرش کاملاً اختیاری است.

رئیس دپارتمان داوران درباره دوره توجیهی پیش فصل داوران لیگ برتر فوتسال گفت: با توجه به اینکه اول آبان ماه رقابت های لیگ برتر فوتسال شروع می گردد و در قوانین فوتسال تغییرات اساسی و بنیادی توسط فیفا ایجاد شده است، قصد داریم هفته آینده دوره توجیهی و دانش افزایی پیش فصل داوران لیگ برتر فوتسال را برگزار کنیم و آموزش های لازم در این زمینه توسط مدرسان به داوران داده خواهد شد.

سهرابی در خاتمه گفت: با توجه به اینکه مسابقات لیگ های برتر و دسته اول فوتبال آبان ماه شروع خواهند شد، برای داوران فوتبال دوره توجیهی را اواخر مهر ماه برگزار خواهیم کرد. اطلاعات تکمیلی درباره این دوره متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد. مضافاً بعضی موضوعات ناصواب که در فضای مجازی مطرح می گردد و اساساً فاقد استعلام و رفرنس صحیح از دپارتمان و کمیته داوران است، ارزش قانونی نداشته و ندارد و امور حقوقی فدراسیون به نحو مقتضی به وسیله مراجع قضایی پیگیری لازم را انجام خواهد داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1391

به "سهرابی: سلامت داوران و ناظران در اولویت فدراسیون قرار گرفته است، اواخر مهر ماه دوره توجیهی داوران را برگزار می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهرابی: سلامت داوران و ناظران در اولویت فدراسیون قرار گرفته است، اواخر مهر ماه دوره توجیهی داوران را برگزار می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید