ظرفیت خوابگاهی دانشگاه امیرکبیر تا سال 1404 به 2 برابر افزایش می یابد

به گزارش تور تایلند ارزان، رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه از حالت بحرانی خارج شده اند و از لحاظ کیفی بیشتر آن ها دارای رتبه بندی 1 و 2 هستند، البته طبق برنامه ریزی کوتاه مدت ظرفیت خوابگاهی دانشگاه تا سال 1404 به 2 برابر افزایش خواهد یافت.

ظرفیت خوابگاهی دانشگاه امیرکبیر تا سال 1404 به 2 برابر افزایش می یابد

به گزارش گروه دانشگاه تور تایلند ارزان، سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به تجهیز و بازسازی خوابگاه های دانشجویی گفت: دانشگاه صنعتی امیرکبیر در طی چند سال اخیر 20 درصد ظرفیت خوابگاه های دانشجویی خودرا افزایش داده است اما با توجه به قدیمی بودن بنای ساختمان ها رتبه استاندارد ما نمره 5 بود که خوشبختانه سال جاری با بازسازی و تجهیز خوابگاه ها در طول فصل تابستان دیگر ساختمان رتبه 5 نداریم.

* 2 ساختمان خوابگاهی ما رتبه 4 هستند

وی اضافه نمود: در حال حاضر بیشتر خوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر دارای رتبه 1 و2 هستند و تنها تعداد محدودی در رتبه 3 قرار دارند البته 2 ساختمان خوابگاهی ما رتبه 4 هستند که در نخستین فرصت نسبت به بازسازی آنها اقدام خواهد شد.

* ظرفیت خوابگاهی دانشگاه تا سال 1404 به 2 برابر افزایش می یابد

معتمدی اضافه نمود: طبق برنامه ریزی کوتاه مدت که انجام داده ایم ظرفیت خوابگاهی دانشگاه تا سال 1404 به 2 برابر افزایش خواهد یافت که در این رابطه باید بگویم برای ساخت خوابگاه های دانشجویی از یاری خیرین استفاده می گردد.

* 5 هزار دانشجو از خوابگاه این دانشگاه استفاده می نمایند

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در حال حاضر یک ساختمان جدید خوابگاهی را در دست ساخت داریم که امیدواریم بتوانیم سال جاری آن را به بهره برداری برسانیم از طرفی باید به این نکته اشاره کنم با توجه به اینکه به طور میانگین بین 4 هزارو پانصد تا 5 هزار دانشجو از خوابگاه این دانشگاه استفاده می نمایند ما هنوز با شرایط ایده آل فاصله داریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 آبان 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 621

به "ظرفیت خوابگاهی دانشگاه امیرکبیر تا سال 1404 به 2 برابر افزایش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت خوابگاهی دانشگاه امیرکبیر تا سال 1404 به 2 برابر افزایش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید