لزوم برطرف تعلل در پروژه های شهری اهواز

به گزارش تور تایلند ارزان، خبرنگاران/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به شرایط پیشرفت پروژه های شهری اهواز گفت: تعلل در اجرای بعضی پروژه ها به عدم هماهنگی دستگاه های مختلف برمی شود که باید دستگاه ها با شهرداری اهواز همکاری نمایند و شهرداری نیز باید پیمانکاران را موظف به اجرای سریع پروژه ها کند.

لزوم برطرف تعلل در پروژه های شهری اهواز

غلامرضا شریعتی در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری اهواز که امروز (10 آبان ماه) برگزار گردید، با اشاره به انجام پروژه های شهری در حوزه زیرساختی و تسهیل تردد اظهار کرد: اقداماتی نیز در راستای برطرف عقب افتادگی های اهواز در حال اجرا است که این اقدامات، جهت تردد را تسهیل می نماید و تمرکز و تراکم در مرکز شهر را کاهش می دهد.

به گزارش خبرنگاران، وی اضافه نمود: ارتقای شرایط منطقه های مختلف به منظور عدالت محوری و توسعه متعادل اهواز نیز در دستور کار شهرداری است.

شریعتی با بیان اینکه میلیاردها ریال برای اجرای این پروژه ها در حال هزینه است، گفت: شرایط پیشرفت پروژه های شهری اهواز متفاوت است اما عمده پروژه ها پیشرفت خوبی دارند. تعلل در اجرای بعضی پروژه ها به عدم هماهنگی دستگاه های مختلف برمی گردد که باید دستگاه ها با شهرداری اهواز همکاری نمایند و شهرداری نیز باید پیمانکاران را موظف به اجرای سریع پروژه ها کند.

وی توضیح داد: پس از این بازدید جلسه ای با دستگاه هایی که در جهت این پروژه ها ابنیه یا تاسیساتی دارند و بعضا موجب کند شدن کار شده اند، خواهیم داشت تا هر چه سریع تر این پروژه ها به بهره برداری برسند.

استاندار خوزستان بیان نمود: یک سری اقدامات برای تامین منابع اقتصادی و تنوع در این جهت برای کارهای زیرساختی توسط شهرداری اهواز در حال اجرا است که بعضا با موانعی روبرو شده اند که صندلی قانونی ندارند و باید دستگاه ها یاری نمایند هر چه سریع تر پروژه ها با رقم کمتری انجام شوند و با از دست ندادن زمان، از منابع موجود منافع بیشتری به دست بیاوریم.

وی اضافه نمود: همه دستگاه های اجرایی باید یاری نمایند تا موانع برداشته گردد و اهواز توسعه یافته تری داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1444

به "لزوم برطرف تعلل در پروژه های شهری اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم برطرف تعلل در پروژه های شهری اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید