مقاله: روش نگهداری از جوجه اردک در آپارتمان

به گزارش تور تایلند ارزان، بهترین دما برای پرورش جوجه اردک دمای 22 تا 28 درجه سانتیگراد است. زمانی که جوجه های اردک بزرگتر شوند دامنه تحمل دمایی آن ها بیشتر شده و دمای صفر تا 30 درجه را نیز تحمل می کنند.

مقاله: روش نگهداری از جوجه اردک در آپارتمان

برای نگهداری از جوجه اردک تشخیص سن ضروری است. طول عمر این پرنده بین 2 تا 20 سال متغیر است و به عوامل مختلفی از جمله محل پرورش آن بستگی دارد. در شرایط مناسب، یک اردک وحشی می تواند تا 20 سال زندگی کند، ولی اردک های پرورشی و در محیط آپارتمان حداکثر 10 سال زندگی خواهند کرد. اردک هایی که در محیط بسته زندگی می کنند، طول عمری بین 2 تا 12 سال خواهند داشت.

علاقه به نگهداری از حیوانات خانگی و داشتن اطلاعات کافی و درست در مورد نحوه مراقبت از این جانوران ضروری است، بنابراین پیشنهاد می کنیم قبل از خرید هر نوع حیوان خانگی و پرنده اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید. اگر شما نیز تا کنون تجربه نگهداری از جوجه اردک در آپارتمان را داشته اید، لطفا تجربیات و نظرات خود را با مخاطبان خبرنگاران به اشتراک بگذارید. در صورت تمایل می توانید اصول پرورش و نگهداری از جوجه فنچ و جوجه طوطی و روش نگهداری از آن را نیز در خبرنگاران بیاموزید.

منبع مقاله: روش نگهداری از جوجه اردک در آپارتمان

انتشار: 23 آبان 1400 بروزرسانی: 23 آبان 1400 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 2003

به "مقاله: روش نگهداری از جوجه اردک در آپارتمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: روش نگهداری از جوجه اردک در آپارتمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید