نحوه طبقه بندی مشاغل کارگزاران روستایی اصلاح می گردد

به گزارش تور تایلند ارزان، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: در کوشش هستیم با تصحیح طرح طبقه بندی مشاغل کارگزاران مخابرات روستایی، دغدغه های این عزیزان در خصوص طبقه بندی مشاغل در اسرع وقت حل گردد.

نحوه طبقه بندی مشاغل کارگزاران روستایی اصلاح می گردد

به گزارش خبرنگاران از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان این مطلب اضافه کرد: در پی دو جلسه ای که روز گذشته و امروز 17 شهریور 99 با حضور نمایندگان کارگزاران مخابرات روستایی در محل مجلس شورای اسلامی و منطقه پاکدشت برگزار گردید، تصمیم بر این شد ظرف یک ماه آینده بر اساس قانون کار، اصلاح طبقه بندی مشاغل این دسته از همکاران به صورت کامل اجرا و نهایی گردد.

او با اشاره به اینکه، مجموعه مدیران شرکت مخابرات ایران تمام کوشش خود را برای برطرف موانع و پیگیری امور تمامی پرسنل به کار بسته اند، گفت: در پی این رویکرد، انعقاد قرارداد مستقیم با کارگزاران مخابرات روستایی سال گذشته به صورت کامل انجام شد.

وی از کارگزاران مخابرات روستایی به عنوان پیشگامان خدمت و سربازان مخابرات در مناطق محروم یاد کرد و اضافه کرد: کارگزاران روستایی در مناطق دور افتاده و محروم کشور نقش بسزا و ارزنده ای در ارایه خدمات مخابراتی دارند لذا ادای حقوق ایشان از اولویت های ما در شرکت است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ضمن عذرخواهی از کارگزاران مخابرات روستایی به خاطر زحماتی که روز گذشته متحمل شدند، از آنان به خاطر بردباری تا حصول نتیجه قدردانی کرد.

لازم به ذکر است، کارگزاران مخابرات روستایی در بیانیه ای از کوشش های مدیرعامل شرکت مخابرات ایران قدردانی و اذعان داشتند که هتک حرمتی که در خلال تجمع انجام شد از جامعه آنان نبوده و قویاً هرگونه بی حرمتی در این خصوص را محکوم می نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آبان 1399 بروزرسانی: 4 آبان 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1349

به "نحوه طبقه بندی مشاغل کارگزاران روستایی اصلاح می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه طبقه بندی مشاغل کارگزاران روستایی اصلاح می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید