کشتی کروز بانکوک

کشتی کروز بانکوک، یکی از جاذبه‌های جالب تور تایلند برای تجربه است. در این کشتی کروز می‌توانید یک شام خوشمزه را در حال حرکت در رودخانه چائوپریا میل کنید.

کشتی کروز بانکوک

اروپایی ها بانکوک را به عنوان ونیز شرق یاد میکنند زیرا کشتی و قایق های بسیاری بر رود چائوپریا در حال حرکت هستند. یکی از تفریحات لذت بخش تور تایلند شام کشتی کروز است که علاوه بر صرف شام و اجرای موزیک زنده در فضایی آرام و رویایی با نور شمع ها میتوان از مناظر زیبای شهر بانکوک از جمله معابد اطراف رودخانه لذت برد . این کشتی در اوایل شب از لنگرگاه ریور سیتی شروع به حرکت کرده و منظره ی زیبای پل رامای هشتم را دور زده و به لنگرگاه برمیگردد.

غذاها به صورت سلف سرویس سرو می‌شود و شما طبق ذائقه خود میتوانید شام مورد علاقه خود را نوش جان نمایید که شامل غذاهای سنتی تایلند و همچنین غذاهای بین المللی و نوشیدنی های متنوع می‌باشد. در تور تایلند به شما توصیه می‌کنیم یک شام خوشمزه را در این کشتی تجربه کنید.

در این میان افرادی که لباس های محلی تایلندی بر تن دارند شاخه گل زیبایی به شما تقدیم میکنند تا برای عکس یادگاری از این سفر آماده شوید و در نهایت هنگام تمام شدن برنامه, به هرکس عکس چاپ شده ی خود را در قاب جذابی که جز آثار هنر دستی تایلند است هدیه می‌دهند.

اخبار و مقالات مرتبط با "کشتی کروز بانکوک"

سفر به تایلند می‌تواند بسیار مقرون به صرفه تر از آنی باشد که تصور را داشتید، در ادامه نکاتی را خواهیم گفت که با توجه به انها میتوانید سفری ارزان به تایلند داشته باشید.

معبد سفید (Wat Rong Khun) از جاذبه های مدرن بانکوک تایلند به شمار می‌رود، مجموعه ای از آثار معماری عصر جدید با بهره گیری از ِشخصیت های سینمایی و ایده های نوین در کنار هم جمع شده اند و این بنای شگفت انگیز را خلق نموده اند.

تایلند سرزمین شگفتی هاست، هر چقدر هم در مورد این سرزمین بدانید باز هم دانستی هایی وجود دارد که میتواند برایتان جالب باشد، در ادامه چند حقیقت جاب را در مورد تایلند برایتان خواهیم گفت.

تایلند از بهترین مقاصد گردشگری برای فصول مختلف سال است و گردشگران از سراسر جهان هر سال برای گذراندن تعطیلات به این منطقه سفر میکنند تایلند جزایر زیبایی دارد کخه در ادامه برخی از انها را معرفی خواهیم کرد.

به "کشتی کروز بانکوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با کشتی کروز بانکوک

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید