بهترین جاذبه های پوکت

شهر پوکت با زیبایی‌هایی که دارد یکی از بهترین شهرهای توریستی کشور تایلند است.  موزه های عجیب و غریب، بناهای مذهبی با معماری زیبا، نمایش های عجیب و غریب و تفریحات شبانه از بهترین جاذبه های تور پوکت هستند.

بهترین جاذبه های پوکت

بازدید از معبد وات‌چالونگ در تور پوکت

وات چالونگ یکی از مهمترین معابد پوکت می‌باشد که هر ساله هزاران نفر با تور پوکت به بازدید آن می‌روند. این معبد به زیبایی تزئین شده و در تعطیلات ویژه این معبد میزبان نمایشگاه های کشور تایلند است که با عطر و طعم واقعی غذاهای محلی که تنها می توانید در این مکان بچشید. وات چالانگ تاریخی جالب دارد و مرکز معنوی جزیره پوکت است . دیوارهای معبد به زیبایی با نقاشی ، داستان زندگی بودا را به تصویر کشیده اند.

بازدید از سواحل تور پوکت

سفر به جزیره پوکت بدون دیدن سواحل آن کامل نخواهد بود . برای دیدن زیباترین سواحل پوکت به سواحل غربی بروید . اینجا جایی است که خواهید فهمید که چرا پوکت مقصد اصلی توریستی تایلند است . علاوه بر زیبایی های طبیعی فراوان که بهشت را تداعی می کنند ، می توانید از تفریحات سواحل لذت ببرید . در سواحل همچنین امکانات گردشگری کاملی در دسترس مسافران تور پوکت به چشم می‌خورد. 

فانتاسی شو در تور پوکت

فانتاسی پوکت مجموعه ای 14 هکتاری پر از فعالیت و سرگرمی است . فانتاسی یکی از نمایش های معروف در تایلند است . این نمایش ویترین تاریخ و فرهنگ تایلند است . اینجا تقریبا 20 سال است که همراه اجرا می شود و روبه روز به محبوبیت اضافه می‌شود. رقاص‌های زیادی در اینجا برنامه اجرا می‌کنند که هر ساله میلیون ها نفر از سراسر جهان از فانتاسی شو پوکت بازدید کنند.

اخبار و مقالات مرتبط با "بهترین جاذبه های پوکت"

سفر به تایلند می‌تواند بسیار مقرون به صرفه تر از آنی باشد که تصور را داشتید، در ادامه نکاتی را خواهیم گفت که با توجه به انها میتوانید سفری ارزان به تایلند داشته باشید.

تایلند سرزمین شگفتی هاست، هر چقدر هم در مورد این سرزمین بدانید باز هم دانستی هایی وجود دارد که میتواند برایتان جالب باشد، در ادامه چند حقیقت جاب را در مورد تایلند برایتان خواهیم گفت.

تایلند از بهترین مقاصد گردشگری برای فصول مختلف سال است و گردشگران از سراسر جهان هر سال برای گذراندن تعطیلات به این منطقه سفر میکنند تایلند جزایر زیبایی دارد کخه در ادامه برخی از انها را معرفی خواهیم کرد.

سفر به پوکت بسیار هیجان انگیز است جزیره ای با همه امکاناتی که برای خوشگذرانی شما طراحی شده است، در سفر به تور پوکت بازدید از این جاذبه ها را از دست ندهید.

به "بهترین جاذبه های پوکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با بهترین جاذبه های پوکت

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید