دریافت گواهینامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای الکترونیکی شد

به گزارش تور تایلند ارزان، خبرگزاری خبرنگاران- دفتر توسعه فناوری های نوین آموزشی و امنیت فضای مجازی سازمان از راه اندازی خدمت دریافت استعلام گواهینامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بر روی بستر کد دستوری #4* مربوط به خدمات الکترونیک دولت همراه اطلاع داد.

دریافت گواهینامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای الکترونیکی شد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، آرش بهرامی، مدیر کل دفتر توسعه فناوری های نوین آموزشی و امنیت فضای مجازی، با اعلام این خبر گفت: به منظور تسهیل در دریافت استعلام گواهینامه های مهارت سازمان، دسترسی به این خدمت در بستر سامانه های دولت همراه فراهم شده است. برای این منظور متقاضیان دریافت استعلام می توانند به وسیله کد دستوری (USSD) #4*که سرشماره کد دستوری دولت همراه است و به وسیله تمامی اپراتور های تلفن همراه در کشور، نسبت به اخذ استعلام وکسب اطلاع از درستی و اعتبار گواهینامه های صادر شده به وسیله سازمان، اقدام نمایند.

بهرامی ادامه داد: متقاضیان، برای این منظور ابتدا کد دستوری #4* را شماره گیری نموده، سپس کد مربوط به گزینه دستگاه ها را انتخاب کنید و در ادامه با انتخاب کد مربوط به گزینه وزارت کار، وارد منوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور شده و گزینه استعلام گواهینامه را انتخاب نمایند.

این گزارش می افزاید: پس از این مرحله، با وارد کردن کد ملی و تاریخ تولد، نتیجه استعلام در قالب پیامک برای متقاضی ارسال می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 25 تیر 1401 بروزرسانی: 25 تیر 1401 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 2236

به "دریافت گواهینامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای الکترونیکی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت گواهینامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای الکترونیکی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید