دولت تایلند برای 4G موبایل نقشه کشید

به گزارش تور تایلند ارزان، لایسنس های نسل چهارم موبایل با هدف توسعه خطوط راه آهن و سرمایه گذاری های زیرساختی در تایلند واگذار شد.

دولت تایلند برای 4G موبایل نقشه کشید

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرنگاران، نخست وزیر تایلند اعلام نموده که 2.26 میلیارد دلار از محل درآمدزایی واگذاری لایسنس نسل چهارم موبایل را برای پروژه های زیرساختی وکمک به افراد کم درآمد مخصوصا مزرعه داران سرمایه گذاری می نماید.

کمیسیون ارتباطات و پخش ملی تایلند 12 نوامبر مجوز بهره برداری از خدمات نسل چهارم ارتباطی را به بعضی اپراتورهای موبایل این کشور واگذار کرد.

حال نخست وزیر این کشور با اشاره به حق لایسنس بهره برداری از 4G توسط اپراتورهای موبایل تایلند گفته است که پروژه های بسیاری نظیر توسعه خطوط ریلی داریم که به دلیل منابع محدود امکان سرمایه گذاری در آنها نبود اما اکنون با مجوز این نسل ارتباطی قادر خواهیم بود به امکانات افراد کم درآمد و مخصوصا کشاورزان بیشتر توجه کنیم.

قرار است حق لایسنس این پروانه ها به خزانه دولتی این کشور بازگردد و با قرار دریافت در ردیف بودجه اصلی تایلند، به نحو احسن اختصاص داده گردد.

چنین سرمایه گذاری زیرساختی بعد از کودتای نظامی سال 2014 که موجب رکود در این کشور شد، یکی از اولویت های دولت نظامی پرایوث جهت تقویت تجارت های مرزی نهاده شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 10 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 645

به "دولت تایلند برای 4G موبایل نقشه کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت تایلند برای 4G موبایل نقشه کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید