دوپینگ پرسپولیسی ها بعد از برد سپاهان!

به گزارش تور تایلند ارزان، جدال مقابل سپاهان از ارزش زیادی برای پرسپولیس برخوردار است و مدیران این تیم وعده پرداخت پاداشی ویژه در صورت رجحان در این بازی و صدرنشینی دوباره سرخ ها را داده اند.

دوپینگ پرسپولیسی ها بعد از برد سپاهان!

به گزارش خبرنگاران آنلاین، اختلاف 5 امتیازی با سپاهان از کف پرسپولیس رفت تا آنها اکنون طلایی پوشان را با اختلاف یک امتیازی بالای سر خود در صدر جدول ببینند. با این حال پرسپولیس طی هفته های اخیر توانسته به نتایج مطلوبی دست یافته و شرایط را با امیدواری بزرگی دنبال نمایند.

از جمله نتایج خوب چند هفته اخیر پرسپولیس مسلما فزونی چهارگله آنها در اصفهان و برابر سپاهان در جام حذفی بود که توانستند این حریف قدر را از پیش رو برداشته و در جمع هشت تیم برتر این رقابت ها کار را دنبال نمایند.

با این حال اکنون با توجه به حساسیت و اهمیت بالای بازی با سپاهان، مدیران پرسپولیس قصد دارند پاداش ویژه ای را برای بازیکنان و اعضای تیم در صورت کسب نتیجه در این جدال در نظر بگیرند تا روحیه و انگیزه تیم را برای کسب نتیجه در این جدال افزایش دهند.

البته باشگاه سپاهان نیز طی فصول اخیر نشان داده که از حیث اهدای پاداش برای بازی های بزرگ، سخاوت خاصی دارد و مسلما آنها نیز برای این جدال خارج از خانه حساس بازیکنان خود را با پیشنهاد پاداش ویژه راهی تهران و تقابل با پرسپولیس خواهند کرد و باید دید در نهایت این بازی با چه نتیجه ای همراه خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 اسفند 1401 بروزرسانی: 18 اسفند 1401 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 2362

به "دوپینگ پرسپولیسی ها بعد از برد سپاهان!" امتیاز دهید

2 کاربر به "دوپینگ پرسپولیسی ها بعد از برد سپاهان!" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوپینگ پرسپولیسی ها بعد از برد سپاهان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید