صدهاهزارتن در لندن خواهان برگزاری همه پرسی جدید برای برگزیت شدند

به گزارش تور تایلند ارزان به نقل از اسپوتنیک، نمایندگان مجلس عوام انگلیس روز شنبه در نشست فوق العاده مجلس، با اکثریت آراء به لایحه تمدید مهلت برگزیت رأی موافق دادند و به این ترتیب رأی گیری درباره توافق جدید برگزیت به تأخیر افتاد.

صدهاهزارتن در لندن خواهان برگزاری همه پرسی جدید برای برگزیت شدند

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور ارزان انگلیس همراه باشید.

این رأی گیری در حالی انجام شد که صدها هزار تن از مردم انگلیس با راهپیمایی در خیابانهای لندن و همچنین محوطه بیرونی مجلس انگلیس خواهان برگزاری مجدد همه پرسی درباره جدایی انگلیس از اتحادیه اروپا شدند.

بدین ترتیب، هواداران پویش رأی مردم در شهر لندن، پایتخت انگلیس گردهم آمدند تا با اعتراض به برگزیت، از برگزاری یک همه پرسی دیگر در مورد توافق خروج بوریس جانسون اعلام حمایت نمایند.

به گفته شاهدان عینی، این تظاهرات یکی از بزرگترین راهپیمایی های سازمان یافته توسط حامیان پویش رأی مردم تاکنون بوده است.

حضور انبوه معترضان- که برآورد می گردد جمعیتی بالغ بر یک میلیون نفر بوند- با حضور در خیابانهای لندن و بیرون محوطه مجلس سبب بسته شدن چندین ایستگاه قطار زیرزمینی شدند.

در این میان، صادق خان شهردار شهر لندن نیز با پیوستن به این راهپیمایی در پیامی توئیتری بیان کرد که معترضان باعث خواهند شد که پیامشان رسا و واضح شنیده گردد.

در این میان، حزب سبز و دموکرات لیبرالهای انگلیس نیز با پیوستن به این پویش خواهان برگزاری مجدد همه پرسی شدند.

لازم به ذکر است که مجلس عوام انگلیس عصر روز شنبه صحنه برگزاری جلسه ای برای آنالیز توافق جدید لندن با بروکسل در مورد برگزیت بود.

در این نشست، مجلس عوام به طرح اصلاحیه توقف تصویب رأی موافق داد که به موجب آن آنالیز توافق اجرا شده میان لندن و بروکسل فعلاً متوقف می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 564

به "صدهاهزارتن در لندن خواهان برگزاری همه پرسی جدید برای برگزیت شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدهاهزارتن در لندن خواهان برگزاری همه پرسی جدید برای برگزیت شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید