محدوده میدان شوش ضدعفونی می شود

به گزارش تور تایلند ارزان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با اشاره به انتشار ویدئویی در فضای مجازی درباره تجمع تعداد قابل توجهی از معتادان در میدان شوش و مراوده آنان بدون رعایت هیچ یک از نکات ایمنی، گفت: محدوده میدان شوش ضدعفونی می شود.

محدوده میدان شوش ضدعفونی می شود

به گزارش تور تایلند ارزان صدرالدین علیپور در این باره گفت: به تازگی ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می دهد از ساعات پایانی شب تا حوالی صبح تعداد قابل توجهی از معتادان در میدان شوش حضور دارند و بدون رعایت هیچ یک از نکات ایمنی برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا با یکدیگر مراوده دارند.

وی ادامه داد: از آن جا که هرگونه تجمع افراد بدون در نظر دریافت نکات بهداشتی به طور حتم می تواند منجر به انتشار ویروس کرونا شود، سازمان مدیریت پسماند عصر امروز، با استفاده از 15 دستگاه واترجت هر یک با ظرفیت 1000 لیتر و با حضور 50 نیروی سازمان محدوده میدان شوش را ضدعفونی خواهد کرد.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران وی گفت: این اقدام در راستای پاکسازی محیط و کاهش احتمال انتقال ویروس به افراد حاضر در میدان و به دنبال آن سایر شهروندان انجام می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 3 خرداد 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1045

به "محدوده میدان شوش ضدعفونی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدوده میدان شوش ضدعفونی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید