درخشش نعمتی و شیری و کار سخت بشار برای بازگشت به ترکیب اصلی

به گزارش تور تایلند ارزان، خبرگزاری خبرنگاران- بشار رسن برای بازگشت به ترکیب اصلی پرسپولیس کار سختی خواهد داشت.

درخشش نعمتی و شیری و کار سخت بشار برای بازگشت به ترکیب اصلی

به گزارش خبرنگاران، با توجه به گلزنی و حضور پیروز سیامک نعمتی، بشار رسن برای حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس کار سختی پیش رو دارد. بشار رسن با تشخیص یحیی گل محمدی و استراحت بیشتر در بازی هفته دوم مقابل صنعت نفت روی نیمکت نشست. او که برای همراهی تیم ملی فوتبال عراق راهی کشورش شده بود، چند روز پیش از مسابقه پرسپولیس و صنعت نفت به تهران بازگشت و با توجه به شبهاتی که در خصوص کرونای او وجود داشت و البته خستگی، سرمربی سرخ ها تصمیم گرفت به این بازیکن استراحت داده و سیامک نعمتی را جانشین او کند.

جالب اینجاست نعمتی هم که در بازی اول به دلیل بیماری کرونا غایب بود، مقابل صنعت نفت خوش درخشید و در پست هافبک علاوه بر انجام کامل وظایف تاکتیکی که به او محول شده بود، توانست تک گل سرخ ها را نیز از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند. درخششی که قطعا کار انتخاب را برای یحیی گل محمدی سخت خواهد نمود. حالا یحیی با یک دغدغه شیرین روبرو است. این که از بین ستاره عراقی تیمش و سیامک نعمتی یک نفر را برای بازی در پست هافبک راست انتخاب کند.

البته که می توان از هر دو این نفرات در ترکیب اصلی استفاده کرد و همچون رقایت های لیگ قهرمانان آسیا با حضور سیامک نعمتی در پست دفاع راست، بشار را هم یک خط جلوتر فرستاد اما با توجه به اتفاقات دو هفته اخیر بسیار بعید است یحیی گل محمدی یک بار دیگر از این آرایش استفاده کند. چرا که در بین مربیان عظیم فوتبال جهان و ایران بازیکنی که به تیم ملی دعوت شده را نه تنها نیمکت نشین نمی نمایند بلکه با میدان دادن به او، از نظر روحی به او انگیزه داده و سعی می نمایند از این انتخاب حمایت نمایند.

اتفاقی که در پرسپولیس اتفاق افتاده و مهدی شیری از سوی اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شده است. داستان از این قرار است که مهدی شیری چندی قبل از سوی اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شد و همین موضوع انتقادهای زیادی را متوجه سرمربی تیم ملی کرد. منتقدان با انتقاد از سرمربی کروات تیم ملی، مهدی شیری را در قواره های تیم ملی ندانسته و مدعی بودند که شیری در پرسپولیس هم یک بازیکن نیمکت نیشین است. نظریه ای که البته از سوی کادرفنی پرسپولیس رد شد.

از این رو یحیی گل محمدی با پیروی از قانون نانوشته ای که بین مربیان جاری است بسیار بعید است بازیکن دعوت شده به تیم ملی را نیمکت نشین کند و با استفاده از سیامک نعمتی در پست دفاع راست، شیری را روی نیمکت بنشاند. حال باید منتظر بود و دید در بازی بعدی پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان که در خانه حریف نیز برگزار می گردد، یحیی گل محمدی چه تصمیمی خواهد گرفت.

از بین بشار رسن و سیامک نعمتی که زننده تک گل اولین پیروزی پرسپولیس در فصل جدید بوده، یک نفر را انتخاب نموده و مهدی شیری را در پست دفاع راست بازی خواهد داد یا به سیاق قبل، با استفاده توامان از نعمتی و بشار، مهدی شیری را نیمکت نشین خواهد نمود؟ چرا که بسیار بعید است یحیی بازیکنی چون احسان پهلوان را نیمکت نشین نموده و بشار را جایگزین او کند.

در حالی که چند روز قبل عنوان شده بود با رایزنی هایی که کادر جدید مدیریتی باشگاه پرسپولیس انجام داده، قرار است در آغاز هفته جاری بخشی از مطالبات بازیکنان این تیم پرداخت گردد اما تا این لحظه پرداختی انجام نشده و باشگاه پولی به حساب سرخ پوشان واریز ننموده است. البته از همان ابتدا مدیران پرسپولیس تاکید داشتند که به هر نحوی سعی می نمایند تا قبل از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا، بخش زیادی از مطالبات بازیکنان که شامل آبشن های فصل قبل و پیش پرداخت فصل جاری می باشد، پرداخت می گردد و به همین دلیل بازیکنان امیدوارند این وعدع عملی گردد. آن هم در حالی که یحیی گل محمدی در مصاحبه قبل از بازی با صنعت نفت به شکل غیرمستقیم از مدیریت باشگاه درخواست کرد هرچه سریع تر مسائل اقتصادی بازیکنان حل و فصل گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1480

به "درخشش نعمتی و شیری و کار سخت بشار برای بازگشت به ترکیب اصلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشش نعمتی و شیری و کار سخت بشار برای بازگشت به ترکیب اصلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید