نرگس محمدی: هنوز هم ستایش صدایم می نمایند

به گزارش تور تایلند ارزان، آرزوی نرگس محمدی در سال تازه برای مردم ایران، آرامش و شادی و سلامتی است و اینکه هرچه زودتر ویروس کرونا رخت بربندد تا همه به روال عادی زندگی برگردند.

نرگس محمدی: هنوز هم ستایش صدایم می نمایند

به گزارش ایسنا، نرگس محمدی با اشاره به نقشش در سریال ستایش و محبوبیت این کاراکتر در میان مخاطبان گفت: به نظر من برای هر بازیگری یک بار اتفاق می افتد که به اندازه شهرتی دست یابد که هم خودش راضی باشد و هم مردم آن را دوست داشته باشند و برای من، این زمان به ایفای نقشم در سریال ستایش برمی گردد. هنوز هم بعضی از مردم وقتی مرا می بینند، ستایش صدایم می نمایند.

او گفت: من با ایفای نقش در تلویزیون، دیده شدم، چون درصد مردمی که تلویزیون می بینند، بیشتر از مخاطبان رسانه های دیگر است. باید بگویم برای من ایفای نقش در سینما یا تلویزیون فرقی نمی کند و هر کاری به نظرم خوب باشد، دوست دارم در آن به ایفای نقش بپردازم. دوست دارم هم در نقش مثبت بازی کنم و هم در نقش منفی، ولی بازی در ژانر کمدی را دوست ندارم، چون از توانم خارج است.

محمدی درباره حرفه بازیگری نیز یادآورشد: من حرفه بازیگری را دوست دارم، ولی به نظرم هر شخصی که قرار است وارد این حرفه گردد، ابتدا باید به صورت آکادمیک به این حرفه بپردازد و بعد به صورت عملی؛ یعنی تجربه و عمل در کنار هم باشد تا موفقیت بهتری کسب گردد.

این بازیگر که در برنامه احوال پرسی حضور داشت درباره برترین عیدی ای که دریافت نموده، گفت: برترین عیدی که گرفته ام، به دوران کودکی ام برمی گردد، همان پول های نو کم، اما سرشار از خاطره.

وی درخصوص زندگی شخصی اش اظهار داشت: من با علی (اوجی) خیلی خوشبختم، چون او انسان بااخلاق و خوش اخلاقی است و این صفت، صفت باارزشی است، چون اخلاق تنها موردی است که باقی می ماند و بقیه موارد مثل پول و جمال و ... ممکن است مقطعی باشد. در زندگی ما، گذشت دو طرفه است و آرزوی من در سال تازه برای همسرم این است که همین طور شاد و سلامت باشد، چون او فردی است که حتی با ناراحتی دیگران غصه دار می گردد و تأثیر بدی بر روحیه اش گذاشته می گردد.

بازیگر فیلم خائن کشی درباره اظهاراتش در جشنواره فیلم فجر مبنی بر فروش ماشینش برای یاری هزینه های فیلم همسرش در جشنواره گفت: سال جاری در جشنواره فجر، همسرم دو فیلم داشت که در جایی بیان نموده بود من ماشینم را فروختم و برای فیلم خائن کشی هزینه کردم. اگر احتیاج به فروش ماشین من هم می شد، این کار را انجام می دادم، چون ماشین و وسایل بالاخره فراهم می گردد، ولی وقتی اثری خوب در سینما باقی بماند، این خاطره انگیزتر خواهد بود. ضمن اینکه وقتی همه عوامل پروژه به آنچه حقشان است، برسند، حالشان خوب خواهد بود و حال خوب آن ها برای ما هم انرژی بیشتری به ارمغان می آورد.

نرگس محمدی در پاسخ به سؤال مجری مبنی برا اینکه چه چیزی را از سال 1400 به 1401 نمی آورد، گفت: من در سال 1400 ناراحتی هایی را تجربه کردم که از خدا می خواهم این ناراحتی ها در سال گذشته باقی بمانند و سال تازه، شروعی تازه برای من و مردم کشورم باشد.

بازیگر سریال نوروزی زعفرانی درباره کرونا نیز گفت: به نظر من کرونا باعث شد قدر داشته هایی را که قبلا برایمان عادی شده بود، بیشتر بدانیم. قبلا ارتباط ها راحت تر بود و همه صمیمانه تر با هم رفتار می کردند، اما با وجود این بیماری حتی در آغوش کشیدن مادرم برای من تبدیل به حسرتی بزرگ شده است.

محمدی درباره پایبندی به رسم و رسوم سنتی نیز گفت: من به شدت به رسم و رسوم معتقدم و دوست ندارم چیزی از آن کم کنم یا موردی را اضافه کنم. در حال حاضر موضوعی که باعث ناراحتی من می گردد این است که در دوران کودکی و در ایام عید، پدربزرگ و مادربزرگ بودند، فامیلی ها گسترده تر بود و الان حسرت می خورم که دیگر آن شرایط وجود ندارد.

منبع: فرارو
انتشار: 24 خرداد 1401 بروزرسانی: 24 خرداد 1401 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 2209

به "نرگس محمدی: هنوز هم ستایش صدایم می نمایند" امتیاز دهید

1 کاربر به "نرگس محمدی: هنوز هم ستایش صدایم می نمایند" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نرگس محمدی: هنوز هم ستایش صدایم می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید