نزدیک شدن قیمت املاک ونکوور به دوران پیش از پاندمی و افزایش لیستینگ های جدید

به گزارش تور تایلند ارزان، داده های انجمن املاک ونکوور عظیم نشان می دهد که قیمت املاک در این منطقه ماه گذشته بالاتر رفت. قیمت معیار در منطقه به 1031400 دلار در جولای رسید که 4.5 درصد بیشتر از ماه مشابه سال قبل بود.

نزدیک شدن قیمت املاک ونکوور به دوران پیش از پاندمی و افزایش لیستینگ های جدید

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای مولتیپل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

در شهر، قیمت معیار ایست ونکوور به 1092400 دلار رسید که 6.7 درصد بیشتر از ماه مشابه سال قبل بود. در وست ونکوور گران قیمت ، قیمت یک خانه متوسط 1279100 دلار بود که نشان از افزایشی 4.8 درصدی نسبت به سال قبل داشت.

تمام مناطق حومه شهری به غیر از سه منطقه شاهد افزایش ماهانه قیمت بودند با این حال هنوز راه زیادی برای جبران چند ماه اخیر باقی است. افزایش قیمت ماهانه باعث شده قیمت مرکب(composite prices) با فاصله کمی پایین تر از قیمت مارس قرار بگیرد.

با وجود این افزایش، انجمن به این نکته اشاره می نماید که قیمت ها طی سه سال اخیر در ونکوور عظیم فقط 1.1 درصد افزایش داشته اند.

در شهر، ایست ونکوور هنوز 0.6 درصد پایین تر است و وست ونکوور هم طی همان بازه شاهد افت قیمت 5.2 درصدی بوده است.

حتی در مقایسه با استانداردهای تاریخی، میزان فروش املاک در ونکوور عظیم افزایشی بسیار زیاد داشت.

انجمن املاک گزارش داد که در جولای 3128 واحد فروخته شد که 28 درصد بیشتر از ماه قبل بود. این رقم همچنین 22.3 درصد بیشتر از ماه مشابه سال قبل بود.

سال گذشته برای فروش مسکن در ونکوور به طوری غیرعادی ضعیف بود، بنابراین تا حدودی می شد انتظار افزایشی چشمگیر را داشت. هرچند این افزایش همچنین 9.4 درصد بالاتر از میانگین 10 ساله برای ماه جولای است.

بعضی از کارشناسان مسکن هنوز با بدبینی به این آمار نگاه می نمایند و معتقدند افزایش میزان فروش در ماه گذشته در واقع حاصل انباشت تقاضا از بهار بوده است.

فروشندگان املاک در ونکوور عظیم در لیستینگ هم فعال بودند و از این رو ثبت موجودی جدید نسبت به فروش، افزایش بیشتری داشت. انجمن املاک شاهد ثبت 5948 موجودی جدید در جولای بود که نسبت به ماه قبل افزایشی 2.8 درصدی داشت. این رقم همچنین 28.9 درصد بیشتر از ماه مشابه سال قبل بود.

منبع: ایرونی ها
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1317

به "نزدیک شدن قیمت املاک ونکوور به دوران پیش از پاندمی و افزایش لیستینگ های جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نزدیک شدن قیمت املاک ونکوور به دوران پیش از پاندمی و افزایش لیستینگ های جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید