واکاوی شخصیت شما به وسیله مدل ایستادن

به گزارش تور تایلند ارزان، شما می توانید با انتخاب مدل ایستادنتان، با شخصیت خود بیشتر آشنا شوید.

واکاوی شخصیت شما به وسیله مدل ایستادن

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، زبان بدن، کانال بی کلام ارتباطی است و ما حتی در مواردی با توجه به آنها اطلاعات زیادی راجع به عقاید، حالات و شخصیت های خود ارائه می دهیم.

در این تست روانشناسی شما می توانید با انتخاب مدل ایستادنتان، با شخصیت خود بیشتر آشنا شوید.

مدلی که می ایستید را انتخاب کنید:

1

این یکی از موضع های ایستادن خوب است زیرا باعث می گردد قد بلند و صاف به نظر برسید و همچنین به شما یاری می نماید تا با پشت صاف بایستید.

این موقعیت به طور معمول توسط افرادی اتخاذ می گردد که منتظر نوعی دستور هستند. تصور کنید که یک سرباز با فرمانده خود صحبت می نماید ، یک بچه مدرسه ای با معلم خود صحبت می نماید و شما می توانید احساس فزونی را که این موقعیت ساطع می نماید ، تصور کنید.

موضع رو به جلو یا به عقب، به معنای خصومت یا مقاومت است، بسته شدن کنار هم پاها ممکن است نشان دهنده احساس گرما و شخصیت نامطمئن باشد.

2

در این حالت با حالت مستقیم ، قفسه سینه به سمت بیرون تعیین می گردد و پاها تا حدی از هم فاصله می یابند تا بتوانند با تسخیر فضای بیشتر بدن را بزرگتر نشان دهند.

همچنین دست ها ممکن است از پشت قفل شده و از دید دور باشند. این ژست اغلب در میان مردان مشاهده می گردد و به طور معمول هدف آنها از حفظ زمین است، زنان وقتی می خواهند فزونی خود را نشان دهند از این ژست استفاده می نمایند، این نشان می دهد که آنها مرد هستند و در صورت تهدید به هر طریقی سریع عمل می نمایند.

3

با این موقعیت، تحمل وزن بدن تعیین می گردد در حالی که پای دیگر به صورت حاشیه ای به جلو حرکت می نماید. بالاتنه می تواند باز یا مسلح باشد اما غلظت قسمت پایین بدن به سمت رانهای داخلی کشیده می گردد ، که یکی از مناطق اروژن در بدن انسان است.

افرادی که در این راه ایستاده اند معمولاً آرام ، راضی و با اعتماد به نفس هستند. آنها از شخصیت های خود اطمینان دارند و ارزش واقعی خود را می دانند. آنها در بسیاری از شرایط مختلف احساس راحتی می نمایند و نوعی از افرادی هستند که می توانند با دیگران به خوبی کنار بیایند.

اگر پای آنها به سمت شما است، علاقه مند به بحث هستند. به عنوان مثال اگر پای آزاد به سمت خروجی مجاور است ، در این صورت ممکن است آنها برای رهایی کوشش نمایند. در نتیجه ، این اشاره گرهای غیرمستقیم موارد زیادی را افشا می نمایند.

4

اگر فرد به جلو و عقب خم گردد، یک حالت احتیاط آمیز را نشان می دهد، به طور معمول ، وقتی زنی به این ترتیب می ایستد ، تعیین می نماید که به جایی نمی رود و دسترسی به او قفل شده است. به همین ترتیب ، برای مردان ، این بدان معنی است که آنها می مانند اما آنها نمی خواهند در شرایطی قرار بگیرند که ممکن است لگد شوند.

گاهی اوقات ، این فقط یک روش ایستادن است تا بتوانید وزن خود را بین پاها حرکت دهید ، اما به طور معمول ، این یک روش برای نشان دادن موضع دفاعی است که در آن واقعاً نمی خواهید طرف مقابل در فضای شما بیشتر درگیر گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1588

به "واکاوی شخصیت شما به وسیله مدل ایستادن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکاوی شخصیت شما به وسیله مدل ایستادن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید