پارک های جدید در بانکوک تایلند

تغییراتی در فضای سبز در بانکوک با کار در یک پارک عظیم جدید در شمال پایتخت تایلند در جریان است . طرح های بلند پروازانه سه پارک جداگانه را در محل نزدیک به بازار معروف Chatuchak ( که به عنوان بازار JJ نیز شناخته می گردد ) را در یک " پارک بزرگ " می بینند . با یکدیگر ادغام خواهند گشت عبارتند از پارک ملکه Sirikit ، پارک Chatuchak و پارک Wachirabenchathat ( که به نام پوسیدگی Suan یا پارک راه آهن معروف است ) . فضای عمومی جدید به افتخار شاه فقید ، HM Revenue and Bhumibol Adulyadej ، است . اولین مرحله از " Utthayan Suan Chatuchak " قرار است در اواخر این ماه با کار بر روی پروژه ای که قرار است تا سال 2020 تکمیل گردد ، رونمایی گردد . وقتی کارش تمام گشت ، Utthayan Suan Chatuchak تبدیل به بزرگ ترین پارک در بانکوک خواهد گشت . هنوز چند مانع برای غلبه بر این مساله وجود دارد ، اما پیش بینی می گردد که بخش موجود از جاده به یک خیابان پیاده روی پر از درخت تبدیل گردد .

پارک های جدید در بانکوک تایلند

پارک جهانی

یک فضای سبز دیگر که در مرکز تجاری شهر بانکوک واقع شده است و کانال Saen Saep واقع شده است ، به زودی برای عموم باز خواهد گشت . پارک Pathumwananurak زندگی پادشاه مرحوم را با چمن به عدد 9 به افتخار پادشاه Rama نهم ، نهمین پادشاه سلسله Chakri جشن می گیرد .

باشگاه سلطنتی تایلند

در منطقه Dusit بانکوک ، همچنین دورنمای یک پارک جدید در سایت باشگاه رویال Turf تایلند نیز دیده می گردد . با مسابقه اسب دوانی در جشنواره تاریخی " Sanam Ma Loeng" که در ماه سپتامبر امسال به سرانجام رسید ، یک پارک عمومی به افتخار پادشاه Bhumibol Adulyadej گزینه ارجح برای زمین است . در همان حال ، طرفداران مسابقه اسب دوانی هنوز می توانند از محل مسابقات دیگر در بانکوک ، باشگاه ورزشی سلطنتی بانکوک بازدید نمایند .

همچنین می توانید از آن خوشتان بیاید : پارک Benjasiri ، BangkokConcert در پارک : یک عصر با ارکستر سمفونیک بانکوک در پارک ParkLumphini پارک ، BangkokSaranrom رویال گاردن و پارک عمومی ، BangkokSunday Afternoon در باشگاه ورزشی سلطنتی بانکوک

به "پارک های جدید در بانکوک تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با پارک های جدید در بانکوک تایلند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید