گزارش نماینده جیرفت از شرایط منطقه ها سیل خیز حوزه انتخابیه

به گزارش تور تایلند ارزان، نماینده مردم جیرفت، عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی ضمن حضور در منطقه ها سیل خیز منطقه ها حوزه انتخابیه خود از آخرین وضعیتی که این منطقه ها به علت بارندگی های اخیر دارند گزارش داد.

گزارش نماینده جیرفت از شرایط منطقه ها سیل خیز حوزه انتخابیه

به گزارش خبرنگاران، ذبیح الله اعظمی ساردویی نماینده مردم جیرفت، عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در حساب کاربری خود در پلتفرم اینستاگرام درخصوص بازدیدی که از منطقه ها سیل خیز حوزه انتخابیه خود داشت توضیحاتی ارائه داد و گفت: پیش از شروع بارندگی ها جلسه فرمانداری و ستاد بحران با هدف آنالیز شرایط و ایجاد تمهیدات لازم برای آمادگی کامل تشکیل شد، ما هم به همراه فرمانداری در منطقه ها سیل خیز و بحران خیز حضور پیدا کردیم و از شرایط و شرایط بازدید کردیم.

وی اضافه نمود: اکنون در منطقه ای ایستاده ام در دشت کوچ جیرفت، یک جزیره میان جیرفت و دشت کوچ می باشد و در این میان یک رودخانه واقع شده است. سرعت آب در این رودخانه به گونه ای است که بخشی از سیل بند قبلی را تخریب نموده است، ما نگران این هستیم که این سرعت آب ادامه پیدا کند و به مزارع و باغات برسد و به روستاهای پایین دست صدمه وارد کند اما دو بولدوزر و لودر برای تقویت پشته این آب اعزام شده است.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: سال قبل نزدیک 30 میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شد و نزدیک سیلو شهرک صنعتی سیل بند محکمی احداث شد. از این جهت ما این نگرانی را نداریم که مانند سال قبل آب وارد شهر جیرفت گردد اما برای بعضی منطقه ها و روستاها مانند گزآباد این جزیره دشت کوچ نگرانی هایی وجود دارد.

اعظمی مطرح کرد: پیش بینی می گردد در جبال شاخص نزدیک 280 میلیمتر بارندگی داشته باشیم. اکنون در منطقه دلفارد این بارندگی از مرز 100 میلیمتر هم گذشته است.

نماینده مردم جیرفت ادامه داد: به هر شکل باید به گوش باشیم و ستاد بحران هم آمادگی لازم را داشته باشد. مردم باید خونسردی خود را حفظ نمایند. در بعضی منطقه ها به علت مقدار بارندگی گاها عبور و مرور مردم با مشکل روبرو شده است. ما از مردم خواسته ایم که در خانه خود بمانند اما آمادگی لازم وجود دارد و تمهیدات اندیشیده شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 اسفند 1400 بروزرسانی: 8 اسفند 1400 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 2116

به "گزارش نماینده جیرفت از شرایط منطقه ها سیل خیز حوزه انتخابیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش نماینده جیرفت از شرایط منطقه ها سیل خیز حوزه انتخابیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید