اخبار اقتصادی

خبرنگاران سازمان ملل ائتلاف سعودی رااز فهرست سیاه کودک کشان خارج کرد

تهران- خبرنگاران- سازمان ملل در اقدامی سوال برانگیز، ائتلاف عربی به سرکردگی سعودی را که به دلیل کشتار بچه ها یمنی به فهرست سیاه کودک کشی وارد شده بود، از این فهرست خارج کرد.

22 مرداد 1399

مدیران فروش عالی از کجا می آیند؟

بسیاری از مدیران فروش برای تصمیمات استخدامی خود از توضیح های شغلی استفاده می نمایند. توضیح شغل، که عموما مسئولیت ها و انتظارات مربوط به یک موقعیت شغلی خاص را نشان می دهد، مفید است اما فقط تا حدودی

22 مرداد 1399

دستور روحانی به وزیر بهداشت

رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از سوی مردم تا زمان رسیدن به مرحله کنترل و مهار کامل بیماری کووید 19، به وزیر بهداشت دستور داد در کمیته سلامت ستاد ملی مقابله با کرونا و با همکاری کمیته اجتماعی و امنیتی ستاد به ریاست وزیر کشور،...

11 مرداد 1399

جزئیات راه اندازی تلویزیون اینترنتی برای کاربران اینترنت خانگی

معاون وزیر ارتباطات گفت: تخصیص اشتراک رایگان یک ماهه تلویزیون های اینترنتی به کاربران اینترنت خانگی در قالب طرح هر ایرانی یک تلویزیون اینترنتی از امروز شروع شد.

11 مرداد 1399

جزئیات نحوه فروش سهام عدالت اعلام شد

خبرنگاران: سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت، ضمن تشریح جزئیات فروش این سهام، خاطرنشان کرد: افرادی که برای فروش سهام عدالت به کارگزاری ها مراجعه می کنند، می توانند سهام هر یک از شرکت ها را تا 30 درصد انتخاب کرده و بفروشند اما افرادی که از طریق...

10 مرداد 1399

چک به نام شخص شرط شرکت در فروش فوق العاده خودرو!

برای ثبت نام خودرو ها در طرح فروش فوق العاده دو خودروساز بزرگ، شرط ارائه چک به نام فرد متقاضی نیز به شرایط اضافه شده است.

10 مرداد 1399

سرنوشت جابجایی کسبه پارکینگ پروانه به یک بازارچه هفتگی جدید

شهردار منطقه 12 تهران به ابهامات موجود درباره سرنوشت کسبه پارکینگ پروانه پاسخ داد.

10 مرداد 1399

بحران نقاط کور رادار اقتصادی کشور

در این چندماه به دلیل شیوع کرونا و رکود ناشی از آن، این انتظار بحق از دولت وجود داشته و دارد که به افراد فاقد درآمد ثابت در شرایط کرونا کمک کند، اما مهم ترین چالش پیش روی آن فقدان اطلاعات متقن از این افراد است.

10 مرداد 1399

لیورپول هم به صف مشتریان پدیده آلمانی اضافه شد

بر اساس ادعای لیورپول اکو، یورگن کلوپ برای جذب هم وطن خود و ستاره باشگاه لورکوزن یعنی کای هاورتز ابراز علاقه نشان داده است.

9 مرداد 1399

خشم تونسی ها از رفتار ضد بشری پلیس ایتالیا

رفتار غیر انسانی پلیس ایتالیا با مهاجران تونسی در یک اردوگاه پناهدگان خشم تونسی ها را برانگیخت.

8 مرداد 1399

چند مدل تلویزیون مناسب برای خانه های کوچک

روزنامه هفت صبح: تلویزیون های 43 اینچی با توجه به ابعاد کوچکی که دارند، عموماً برای خانه های با مساحت کم مناسب به نظر می رسند. کیفیت تصویر آن ها اغلب Full HD است. اما با توجه به ابعاد، تصویر چندان بی کیفیت نخواهد بود. این تلویزیون ها قیمت پایین تری دارند و یک...

7 مرداد 1399

دانشگاه مک مستر

درباره دانشگاه مک مستردانشگاه مک مستر دانشگاهی دولتی است که درسال 1887 در شهر همیلتون ایالت انتاریو کشور کانادا تاسیس شده است. نام دانشگاه مک مستر از نام سنااتور ویلیام مک مستر برگرفته شده است . دانشگاه McMaster یکی از برترین دانشگاه ها از نظر پژوهش و تحقیقات...

22 تیر 1399

نقش روابط عمومی ها در مدیریت بحران واحدهای گردشگری

بحران می تواند هر واحد و مجموعه ای را با تغییر ناگهانی و غیرقابل پیش بینی روبرو کند، تغییری که اثرات منفی آن پاینده و افزاینده خواهد بود، مگر آنکه تاکتیک های مقابله با آن به کار گرفته گردد که در این بین روابط عمومی ها نقشی اساسی دارند.

21 تیر 1399

تصاویر ، تخریب خانه پدری استاد پرویز مشکاتیان ، مالکان کنونی خانه تحت پیگرد قانونی هستند

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیشابور گفت: پس از تخریب خانه پدری استاد پرویز مشکاتیان بلافاصله به مراجع قضایی شکایت کردیم و اکنون لودر توقیف، راننده بازداشت و مالکان حال حاضر نیز تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.

19 تیر 1399

تصمیمات اقتصادی دولت عربستان، سعودی ها را خشمگین کرد

ایسنا نوشت: دولت ریاض در جدیدترین طرح ریاضتی خود برای مقابله با بحران مالی تصمیم گرفت مالیات بر ارزش افزوده را افزایش داده و کمک هزینه را لغو کند؛ تصمیماتی که شهروندان این کشور را به شدت ناراضی و نگران کرده است.

19 تیر 1399

مقامات ازبکستان و ایتالیا بر افزایش همکاری های دوجانبه تاکید کردند

معاونان وزرای خارجه ازبکستان و ایتالیا دریک تماس تلفنی چشم انداز توسعه روابط 2 جانبه را آنالیز و بر افزایش همکاریهای دوجانبه کردند.

17 تیر 1399

باغ آبادی: داور پنالتی صد درصد ما را نگرفت، باید دست های مان را بالا ببریم و تسلیم شویم؟

مربی تیم فوتبال ماشین سازی گفت: با پیگیری که از کارشناسان داوری داشتیم، داور یک پنالتی صد درصد را برای تیم ما نگرفته است.

15 تیر 1399

جزییات بسته حمایتی دولت از بازار مسکن تشریح شد

وزیر راه و شهرسازی جزییات بسته حمایتی دولت از بازار مسکن را تشریح کرد. محمد اسلامی پس از اتمام جلسه آنالیز راهکارهای کنترل بازار مسکن گفت: بحث و دغدغه مسکن با رشد حباب گونه ای که این روزها پیدا نموده به دغدغه ملی تبدیل شده از این رو رئیس جمهور برای برطرف...

14 تیر 1399

حذف گزینه انتخاب روش آزادسازی غیرمستقیم از سامانه سهم عدالت

با توجه به تغییرات جدید در سامانه مشخص مدیریت سهام عدالت، روش آزادسازی غیر مستقیم از این سامانه حذف شد.

12 تیر 1399

واردات لیمو ترش برای تعدیل قیمت داخلی

دبیر کارگروه تنظیم بازار گفت: با توجه به حجم صادرات مرکبات، اگر لازم باشد در راستای تعدیل قیمت و کنترل بازار مقداری از یک محصول وارد گردد، اتفاق خاصی نیست.

11 تیر 1399
تعداد: (280)