اخبار اقتصادی

توصیه ها و هشدارهای پلیسی برای پیشگیری از سرقت از منزل

جانشین رییس پلیس آگاهی تهران عظیم توصیه ها و هشدارهایی را برای پیشگیری از وقوع سرقت از منازل در تعطیلات نوروزی ارائه کرد.

28 فروردین 1400

تصویب قطعنامه جدید علیه ایران

به گزارش خبرنگاران، در جریان چهل و ششمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو، قطعنامه پیشنهادی انگلیس و چند کشور اروپایی دیگر برای تمدید ماموریت گزارشگر ویژه وضع حقوق بشر با رأی سیاسی کمتر از نیمی از کشورهای عضو تصویب رسید.

28 فروردین 1400

هزینه مهاجرت به کانادا چقدر خواهد بود

چقدر به مهاجرت فکر می ­کنید؟! آیا به فکر افزایش سطح دانش و رفاه زندگی خود هستید؟ کشور انتخابی شما برای مهاجرت کجاست؟ هزینه مهاجرت به کانادا چقدر است؟ اگر در فکر تغییر محل زندگی خود باشید حتما این سوال­ ها از ذهن شما عبور نموده است. چه پاسخی برای هرکدام...

25 فروردین 1400

واکنش باشگاه پدیده به اطلاعیه باشگاه استقلال برای قاسمی نژاد

به گزارش خبرنگاران، جواد وطنخواه با اشاره به رضایت باشگاه پدیده مبنی بر جدایی امین قاسمی نژاد اظهار کرد: از دو هفته پیش که این موضوع علنی شد با سیدمهدی رحمتی (سرمربی پدیده) مذاکره کردیم و هر چند او با جدایی بازیکنش مخالف بود اما در نهایت با توجه به شرایطی...

25 فروردین 1400

انتشار اسکناس 50 هزار ریالی جدید خبرنگاران

سری سوم اسکناس 50 هزار ریالی با طرح آرامگاه حافظ در پشت این اسکناس، توسط بانک مرکزی منتشر شد.

20 فروردین 1400

تقویت بیش از 36 هزار واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش 36 هزار و 309 واحدی معادل 2.90 درصد به یک میلیون و 290 هزار و 522 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد 357 واحدی به 17 هزار و 827 واحد رسید.

17 فروردین 1400

اتمام فروش زعفران حمایتی سال 1398 خبرنگاران

معاون بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از اتمام فروش زعفران حمایتی سال 1398 خبر داد.

15 فروردین 1400

شاد رایگان می ماند خبرنگاران

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در آنالیز لایحه بودجه با رایگان بودن تعرفه اینترنت شبکه شاد(آموزش به دانش آموزان) در سال 1400 موافقت کردند.

13 فروردین 1400

تاثیر خرید های اینترنتی در کاهش شیوع کرونا خبرنگاران

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، بر نقش خرید های اینترنتی در کاهش شیوع بیماری کرونا تاکید نمود.

12 فروردین 1400

بیش از 500 فعال دانش بنیان و خلاق در نشان ایرانی 2 ایران ساخت مشارکت کردند خبرنگاران

کسب وکار های دانش بنیان و خلاق از طرح نشان ایرانی 2 ایران ساخت که با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان شروع شد، استقبال کردند.

11 فروردین 1400

دولت در سال 1400 کمتر اوراق می فروشد

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا پور ابراهیمی، رئیس کمیسیون مالی مجلس در رابطه با تصمیماتی که مجلس در بودجه 1400 برای بازار سرمایه گرفته است، اظهار کرد: در بودجه به مباحثی اعم از انتشار اوراق دولتی و سقف آن در سال 1400 پرداخته شد به سبب آنکه مبلغ درج شده توسط...

8 فروردین 1400

عزیزی: بودجه وزارت ورزش را به صورت بهینه مصرف کردیم، فدراسیون گلف بدهی آنچنانی ندارد

رئیس فدراسیون گلف گفت: نداشتن زمین اختصاصی در اختیار فدراسیون دست ما را بسته و نمی توانیم در امر آموزش اقدامات اساسی انجام دهیم.

1 فروردین 1400

خبرنگاران شیوع آنفلوانزای پرندگان؛ از هشدار تا مهار آن در کشور

استان ها - خبرنگاران - حضور پرندگان زمستان گذران مبتلا به بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در برخی استان ها، متولیان دامپزشکی ، بهداشتی و محیط زیست را در زمینه شیوع این بیماری در بین پرندگان بومی و واحدهای مرغداری نگران کرده است.

30 اسفند 1399

خبر تازه از ستاره استقلال؛ قایدی می ماند آخر فصل می رود

استقلال مشکل کم داشت، قهر مهدی قایدی و نارضایتی او هم به مشکلاتش اضافه شد. قائیدی بعد از آخرین بازی نیم فصل که مقابل سپاهان برگزار شد دیگر در تمرینات آبی پوشان حاضر نشده و روز های غیبت او در تمرینات آبی پوشان امروز به 12 روز رسیده است. مهاجم شماره 10 استقلال...

30 اسفند 1399

چرا بخش بین الملل جشنواره موسیقی فجر امسال حذف نشد؟

مدیر بخش بین الملل سی وششمین جشنواره موسیقی فجر در گفت وگویی با ایسنا به بیان توضیحاتی درباره بخش بین الملل جشنواره در شرایط کرونا و برگزاری مجازی پرداخت.

29 اسفند 1399

چهار طرح صنعتی و معدنی افتتاح می گردد

تهران(پانا)- چهار طرح صنعتی و معدنی در استان های هرمزگان، کرمان و مازندران به ارزش 8.5 هزار میلیارد تومان فردا (پنجشنبه، 30 بهمن ماه) با دستور ویدیوکنفرانسی رئیس جمهوری افتتاح می گردد.

29 اسفند 1399

ادای سوگند دراگی به عنوان نخست وزیر جدید ایتالیا، چالش هایی سخت در پیش روی دولت جدید

ماریو دراگیدر حالی امروز با ادای سوگند سکان رهبری ایتالیا را بر عهده گرفت که باید در کنار مهار بحران کرونا همچنین با بحران مالی سخت در کشورش هم مقابله کند.

28 اسفند 1399

چگونه سوخت و ساز بدن مان را سریع تر کنیم؟

هرچند میزان سوخت وساز در بدن نسبتا ثابت است، اما جایی که پای تسریع آن به میان می آید، ورزش بهترین گزینه است، زیرا ورزش به رشد عضلات یاری می نماید که آن هم در مقابل، متابولیسم فعال را تسریع می نماید و نرخ متابولیسم به هنگام استراحت (آرام آر) را افزایش...

27 اسفند 1399

بایدن عملیات ساخت دیوار در مرزهای جنوبی آمریکا را متوقف کرد

جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در نامه ای به نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان به صورت رسمی فرمان اجرایی رئیس جمهوری پیشین را درباره اعلان وضع اضطراری برای کاربرد بودجه پنتاگون برای ساخت دیوار در مرز های جنوبی این کشور، لغو کرد.

26 اسفند 1399

نخستین آزمایشگاه تمام اتوماتیک PCR ایران راه اندازی شد

نخستین آزمایشگاه تخصصی تست های مولکولی (PCR) کشور مجهز به تجهیزات تمام اتوماتیک، در تاریخ 30 بهمن 1399 با حمایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سرمایه گذاری بخش خصوصی در تهران افتتاح شد.

25 اسفند 1399
تعداد: (411)