گلایه بازیکنان استقلال از سازمان لیگ، بوقچی های پرسپولیس همه جا بودند!

به گزارش تور تایلند ارزان، استقلالی ها ادعا می کنند تعداد افراد حاضر در داخل ورزشگاه و حتی کنار زمین کاملاً بیشتر از حدی بود که می توان برای یک مسابقه بدون تماشاگر متصور شد و این مسئله هنگام درگیری نفرات دو تیم دقیقاً به چشم می آمد.

گلایه بازیکنان استقلال از سازمان لیگ، بوقچی های پرسپولیس همه جا بودند!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، دربی مرکز تمام شده ولی حاشیه های آن همچنان به قوت خود باقی است. مسئله ای که البته در فوتبال ما اصلاً بی سابقه و غیرمنتظره تلقی نمی شود.

اغلب دیدارهای استقلال و پرسپولیس همراه خود حواشی دارد که حداقل تا یک هفته در فوتبال ما ماندگار می شود. مسابقه جمعه شب هم دقیقاً همین شرایط را داشت و حالا پای خاطیان و حاضران در کتک کاری آخر بازی به کمیته انضباطی باز شده است.

البته جدا از این مورد، بازیکنان استقلال از عوامل اجرایی برگزاری مسابقه و شکل برخورد برخی از مدیران سازمان لیگ هم گلایه دارند و معتقدند آنها نتوانستند وظایف خود پیرامون این بازی مهم را به درستی انجام دهند. یکی از مواردی که بازیکنان استقلال روز یکشنبه پس از انتها تمرین به آن اشاره می کردند، تعداد بسیار زیاد حاضران در استادیوم آزادی (با توجه به تأکید بر برگزاری مسابقات بدون حضور تماشاگران) بود.

استقلالی ها تأکید داشتند تعداد افراد حاضر در داخل استادیوم و حتی کنار زمین کاملاً بیشتر از حدی بود که می توان برای یک مسابقه بدون تماشاگر متصور شد و این مسئله هنگام درگیری نفرات دو تیم دقیقاً به چشم می آمد. از طرف دیگر، چند بازیکن استقلال به این مسئله اشاره می کردند که بوقچی های پرسپولیس بدون هیچ مسئله ای در استادیوم حضور داشتند و گاهی اوقات جدا از تشویق سرخپوشان، به راحتی با استفاده از موبایل های خود تصویربرداری هم می کردند و انگار دربی برای پرسپولیسی ها با تماشاگر بود.

حضور افراد متعدد در داخل استادیوم آزادی مسئله ای بود که نصرالله عبداللهی سرپرست استقلال هم پس از انتها مسابقه به آن اشاره می کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 شهریور 1400 بروزرسانی: 1 شهریور 1400 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1910

به "گلایه بازیکنان استقلال از سازمان لیگ، بوقچی های پرسپولیس همه جا بودند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه بازیکنان استقلال از سازمان لیگ، بوقچی های پرسپولیس همه جا بودند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید