یک بیستم دانش آموزان ابتدایی، تحت پوشش طرح خوانا قرار می گیرند، دنبال تبلیغات بی محتوا نیستیم

به گزارش تور تایلند ارزان، وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ضرورت فراگیری چهار مهارت مهم خواندن، نوشتن، شنیدن و سخن گفتن، گفت: دانش آموزی که این چهار مهارت را به نحو درستی فراگرفته باشد راستا آینده اش درخشان تر خواهد شد.

یک بیستم دانش آموزان ابتدایی، تحت پوشش طرح خوانا قرار می گیرند، دنبال تبلیغات بی محتوا نیستیم

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرنگاران، محسن حاجی میرزایی در مراسم افتتاحیه بسته تحولی خوانا با بیان اینکه این طرح برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد، خطاب به مدیران کل استان ها گفت: به دنبال خلق نتایج واقعی باشید، نتایجی که بتواند ما را قانع کند که اتفاق خوبی در حال وقوع است.

وی اضافه نمود: هم مطالعات نظری این سخن بنده را تایید می نماید و هم تجربیات و دریافت های تجربی و شهودی حاکی از آن است که این چهار مهارت، مهارت راهبردی در تکوین شخصیت، پرورش فرد بوده و در مشخص جهت آینده زندگی و فعالیت های فرد فوق العاده اثرگذار است.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به چهار مهارت خواندن، نوشتن، شنیدن و سخن گفتن گفت: دانش آموزی که این چهار مهارت را به نحو درستی فراگرفته باشد جهت آینده اش درخشان تر خواهد شد. تجربه شخصی ام این است که آن ها که بهتر گوش می نمایند، عمیق تر، فهیم تر و عالمتر هستند و این محصول شنیدن خوب است.

حاجی میرزایی ادامه داد: همچنین افرادی که می توانند خوب سخن بگویند اعتماد به نفس بیشتری خواهند داشت و امکان بروز و ظهور بیشتری پیدا می نمایند و در برقراری ارتباط و تعامل با جامعه پیروز تر خواهند بود. افرادی را داریم که عالم وآگاه اند، اما قدرت بیان اندیشه و افکارشان را ندارند و اعتماد به نفس کافی برای بیان دیدگاه هایشان پیدا نمی نمایند.

وی با بیان اینکه این مهارت ها باید در دوران ابتدایی شکل بگیرد و اگر خوب شکل بگیرد یاری می نماید جهت آینده دانش آموزان بهتر شکل بگیرد اظهار کرد: شما وارد کاری شده اید که میوه آن میوه یک ساله و دوساله نیست و میوه تمام عمر است و اگر این نهال درست کاشته گردد برداشت همیشگی خواهد داشت.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: خیلی از کار های ما برخورداری های محدود و نتایج اندکی دارد، اما این کار برخورداری هایش نامحدود و فراوان است. ما دنبال نمایش نیستیم. دنبال تبلیغات بی محتوا نیستیم، به دنبال خلق یک ارزش واقعی هستیم. اگر از پنج درصد دانش آموزان تحت پوشش این طرح مراقبت کنیم به نتایج خوبی می رسیم. اصراری نداریم عدد را بالا ببریم، مهم کیفیت کار است. عدد را به یک بیستم دانش آموزان تقلیل دادیم و باید روش های مناسبی هم برای ارزشیابی این دستاورد پیدا کنیم و مطمئن شویم که این رخ داده است.

حاجی میرزایی اضافه نمود: به همه کسانی که در این کار با ارزش، با عظمت، مهم و ضروری سهیم و دخیل هستند صمیمانه قددانی میکنم و خداقوت می گویم. هفته ای نیست که نتایج این طرح را پیگیری نکنم. روز های آدینه صبح تا ظهر اختصاص به کنترل پیشرفت طرح های مهم وزارتخانه دراد. مدیران کل استان ها حتما نتایج طرح ها را هفتگی کنترل نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1484

به "یک بیستم دانش آموزان ابتدایی، تحت پوشش طرح خوانا قرار می گیرند، دنبال تبلیغات بی محتوا نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک بیستم دانش آموزان ابتدایی، تحت پوشش طرح خوانا قرار می گیرند، دنبال تبلیغات بی محتوا نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید