کاراته

صالحی امیری: بابت نتیجه گیری از سفرهایم ضمانتی نمی دهم

به گزارش خبرنگاران، سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک که هفته گذشته برای حضور در مجمع عمومی شورای المپیک آسیا به مسقط عمان سفر کرده بود روز شنبه نشست خبری برگزار کرد تا دستاورد خود را از این سفر و دیدارهای برگزار شده در آن تشریح کند.

13 بهمن 1399

خبرنگاران کرونا 9 میلیارد ریال خسارت به ورزش گناباد وارد کرد

گناباد- خبرنگاران- رییس اداره ورزش و جوانان گناباد گفت: شیوع ویروس همه گیر کرونا طی حدود 6 ماه گذشته 9 میلیارد ریال خسارت به بخش ورزش این شهرستان وارد کرد.

7 آبان 1399

چند توصیه بهداشتی برای ورزشکاران حین حضور در باشگاه ها

رئیس گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به ورزشکاران توصیه کرد حین حضور در باشگاه های ورزشی، ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی برای مقابله با کرونا، از دست دادن و روبوسی پرهیز نمایند و از بوفه باشگاه ها غذا نخرند.

10 مرداد 1399

اعلام اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم های کاراته نوجوانان، جوانان و امیدها

خبرنگاران: کادر فنی تیم های کاراته نوجوانان، جوانان و امیدها اسامی نفرات دعوت شده به اردو جهت حضور در مسابقات جهانی اندونزی در سال 2015 را گفت.

23 مهر 1398

لیگ برتر کاراته وان چین، عباسعلی چهارمین مدال برنز ایران را کسب کرد، شکست قراری زاده در دیدار رده بندی

در ادامه مسابقات لیگ برتر کاراته وان چین، حمیده عباسعلی با رجحان در دیدار رده بندی وزن 68+ کیلوگرم کومیته بانوان پیروز به کسب چهارمین مدال برنز کشورمان شد.

9 مرداد 1398

از اندونزی، داورزنی: ناداوری ها موجب شرمندگی کنفدراسیون تکواندو آسیا است

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: اتفاقات امروز در فینال مسابقات تکواندو بازی های آسیایی 2018 باعث شرمندگی و تأسف فدراسیون جهانی است.

24 مهر 1397