امسال به روزهای خوب کشتی کرمانشاه می رسیم

به گزارش تور تایلند ارزان، خبرنگاران/کرمانشاه رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: امسال روزهای خوبی برای کشتی کرمانشاه در پیش داریم.

امسال به روزهای خوب کشتی کرمانشاه می رسیم

محمدحسین محبی در گفت و گو با تور تایلند ارزان، بابیان اینکه سال 1398 تکراری دوباره برای درخشش کشتی کرمانشاه بود، اظهار کرد: در این سال جدای از مدال آوری هایی که کشتی گیران ما در رقابت های مختلف ملی و بین المللی داشتند، حضور سه کشتی گیر کرمانشاهی در ترکیب تیم ملی برای رقابت های جام جهانی پس از 30 سال و میزبانی دوباره رقابت های جام تختی از اتفاقات خوب کشتی استان در این سال بود.

وی شرح داد: باتوجه به ضعفی که در رده های سنی نونهالان و نوجوانان در کرمانشاه داشتیم، از سال گذشته با کمک مربیان و پیشکسوتان روی این بخش تمرکز کردیم و خوشبختانه رشد خوبی داشته ایم.

رئیس هیات کشتی استان شرح داد: با این روندی که در توجه به نونهالان و نوجوانان در پیش گرفته ایم، در آینده کشتی گیران قهرمان دیگری را پرورش خواهیم داد.

وی در ادامه امسال را سال رونق و اوج روزهای کشتی کرمانشاه دانست و گفت: با قطعی شدن حضور یک تیم از کرمانشاه در رقابت های لیگ برتر کشتی سال 1399 می توانیم کشتی گیران مطرح استان را که اکنون برای شهرهای دیگر مسابقه می دهند را دوباره جمع کنیم تا با دوبنده کرمانشاه روی تشک رقابت های لیگ برتر بروند.

محبی شرح داد: قطعا حضور یک تیم از کرمانشاه در رقابت های لیگ برتر و بازگشت کشتی گیران استان می تواند باعث ایجاد انگیزه برای کشتی گیران رده های پایه نیز باشد.

وی تاکید کرد: تلاش هیات کشتی استان این است تا با ایجاد انگیزه برای نسل جدید بتوانیم کشتی را همچنان ورزش محبوب در کرمانشاه قرار دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1028

به "امسال به روزهای خوب کشتی کرمانشاه می رسیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امسال به روزهای خوب کشتی کرمانشاه می رسیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید