باشگاه رم، گمشده ای دیگر را هم پیدا کرد؛ این بار یک کودک 9 ساله!

به گزارش تور تایلند ارزان، یک بار دیگر اقدام تحسین برانگیز باشگاه رم برای شناسایی افراد گمشده در سراسر دنیا، نتیجه داد.

باشگاه رم، گمشده ای دیگر را هم پیدا کرد؛ این بار یک کودک 9 ساله!

به گزارش تور تایلند ارزان، اطلاع رسانی باشگاه رم در مورد افراد گمشده یک دیگر جواب داد. پس از شناسایی یک نوجوان انگلیسی در ماه گذشته به لطف آگهی که باشگاه رم در شبکه های اجتماعی درباره مفقود شدن او منتشر کرده بود، اکنون یک کودک بلژیکی 9 ساله نیز با اطلاع رسانی باپگاه پایتخت ایتالیا پیدا شده است.

رمی ها از ابتدای تابستان امسال در تمامی پست های شان برای معرفی بازیکنان جدید خود در صفحات شان در در شبکه های اجتماعی، اسامی افراد گمشده را همراه با تصور و سایر مشخصات شان منتشر کردند تا شانس شناسایی آنها را در اقصی نقاط دنیا افزایش دهد.

رم جزو باشگاه های پرطرفدار فوتبال دنیا است که صفحاتش در شبکه های اجتماعی با 7 زبان مختلف، بیش از 2.5 میلیون نفر دنبال کننده دارد. از این رو این باشگاه تصمیم گرفت که در پست های مربوط به معرفی بازیکنانش جدیدش، آگهی هایی هم درباره افراد گمشده منتشر می کند و به همین منظور آمادگی خود را هم برای همکاری با مرکز بین المللی بچه ها مفقود و استثمار شده اعلام کرده است.

رمی ها که در آخرین روز بازار جابجایی هنریک مخیتاریان را جذب کردند، در توئیتی که برای ورود بازیکن سابق آرسنال منتشر شد هم نام 5 فرد مفقود دیگر را اعلام کردند. طبق اعلام باشگاه رم تا کنون اطلاع رسانی های این باشگاه برای شناسایی افراد گمشده جواب داده و منجر به پیدا شدن دو فرد مفقود شده است. یکی از آنها یک دختر نوجوان انگلیسی بود که ماه گذشته پیدا شد. دومین نفر هم یک کودک 9 ساله بلژیکی است که رمی ها 12 روز پیش آگهی مفقودی او را در توئیت اعلام خبر پیوستن زاپاکاستا به جالوروسی، منتشر کردند. گویا این کودک که در بلژیک مفقود شده بود در سلامت کامل به سر می برد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 469

به "باشگاه رم، گمشده ای دیگر را هم پیدا کرد؛ این بار یک کودک 9 ساله!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه رم، گمشده ای دیگر را هم پیدا کرد؛ این بار یک کودک 9 ساله!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید