بهره مندی 180 خانوار اردستان از تسهیلات وام کم بهره استحکام بخشی مسکن

به گزارش تور تایلند ارزان، خبرنگاران/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: 180 خانوار اردستانی از تسهیلات وام کم بهره 40 میلیون تومانی برای استحکام بخشی و مقاوم سازی مسکن بهره مند می شوند.

بهره مندی 180 خانوار اردستان از تسهیلات وام کم بهره استحکام بخشی مسکن

جهت دریافت خدمات طراحی پارکینگ کلاسیک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

منصور شیشه فروش امروز (سه شنبه - اول بهمن) در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان اردستان، اظهار کرد: در کشور کوشش بسیاری شده است که قانون مدیریت بحران به دستگاه های شهرستان ابلاغ گردد، ولی متاسفانه آنگونه که باید مدیران دستگاه ها آن را آنالیز نکرده اند.

وی با بیان اینکه مهمترین سیاست مدیریت بحران استان اصفهان پیشگیری و کاهش حوادث است، اضافه کرد: اگر همه مدیران دستگاه ها قانون مدیریت بحران را ابتدا خود یاد بگیرند بسیاری از معظلات خود به خود از بین می رود. مدیران همه دستگاه های اجرایی امروز باید آموزش های حوزه مدیریت خود را به آحاد مردم آموزش دهند.

به گزارش تور تایلند ارزان، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه از ابتدای امسال تا به امروز تعداد 15 نفر به دلیل گاز منوکسیدکربن کشته شده اند، گفت: آموزش و پیشگیری نقش مهم و تاثیر گذاری در مدیریت مواقع بحرانی دارد. بر این اساس همه دستگاه های اجرایی باید آن را جدی بگیرند. در مواقع بحرانی دستگاه های مربوطه وظیفه دارند که امکانات ارتباطی را برقرار سازند و اطلاع رسانی دقیق را مد نظر داشته باشند.

شیشه فروش اضافه کرد: با توجه به اینکه هلال احمر، آتش نشانی و اورژانس آموزش های لازم را رایگان در اختیار عموم قرار می دهند دستگاه های اجرایی از این آموزش ها جهت کارکنان استفاده نمایند. اگر اتفاق و مسئله ای در مدیریت بحران رخ دهد مسئولان مربوطه باید پاسخگو باشند، سهل انگاری در امور محوله پیگرد قانونی دارد و در قوه قضاییه آنالیز می گردد.

وی با بیان اینکه وظیفه همه مسئولان این است که به مردم خدمت دهی بدون منت داشته باشند، گفت: یکی از موضوعات و مشکلاتی که در شهرستان اردستان رخ داده گزیدگی حدود 84 نفر بر اثر بیماری سالک است که این رقم برای سال آینده باید کاهش پیدا کند. همچنین آموزش های همگانی نقش بسزایی در کاهش خطرات ناشی از شرایط بحرانی دارند، یکی از روش های مؤثر در پیشگیری و مدیریت بحران آموزش صحیح و فراگیر مردم و فعال کردن آنان در این خصوص است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان ادامه داد: خوشبختانه با اقداماتی که اداره کل دامپزشکی استان انجام داده امسال بیماری آنفلوانزا فوق حاد پردگان تلفاتی در استان نداشته است.

وی گفت: سال گذشته و امسال بیش از 45 میلیارد ریال به بنیاد مسکن شهرستان ابلاغ شده است و حدود 299 نفر از تسهیلات بانکی و بلاعوض آن بهره مند شدند. همچنین مبلغ 650 میلیارد تومان اعتبارات مدیریت بحران در بخش عمرانی روستایی شهرستان برای پیشگیری از سیل اختصاص داده شده است.

شیشه فروش با بیان اینکه 180 خانوار از تسهیلات وام کم بهره 40 میلیون تومانی برای استحکام بخشی و مقاوم سازی مسکن شهرستان اردستان بهره مند می شوند، گفت: همچنین مبلغ 75 میلیارد ریال برای بهسازی سازه های غیرمقام و روستاها در اختیار بنیاد مسکن شهرستان قرار می دهیم که روستاییان می توانند از آن استفاده نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 852

به "بهره مندی 180 خانوار اردستان از تسهیلات وام کم بهره استحکام بخشی مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره مندی 180 خانوار اردستان از تسهیلات وام کم بهره استحکام بخشی مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید