بیانیه طعنه آمیز پرسپولیس پس از قهرمانی نیم فصل

به گزارش تور تایلند ارزان، باشگاه پرسپولیس در پیامی، ضمن تقدیر از اعضای تیم، قهرمانی نیم فصل را به طرفداران تبریک گفت.

بیانیه طعنه آمیز پرسپولیس پس از قهرمانی نیم فصل

در این پیغام آمده است: پرسپولیس، راه سختی را طی کرد. راهی سخت که بدون حمایت طرفداران و اعتمادی که نثار تیم کردند، ممکن نبود. پرسپولیس در آخرین گام نیم فصل، نمایشی ستودنی و مقتدرانه داشت و قهرمانی نیم فصل را رقم زد.

صدر جدول لیگ فوتبال ایران شایسته این مردان و طرفداران پرسپولیس بود و اکنون سرخپوشان ایران، آن را در رقابت با رقبای قدرتمند و قابل احترام خود، بازپس گرفته اند.

در این راه سخت که با فراز و نشیب بسیار همراه بود هیچ گاه در رسیدن به هدف، تردید نداشتیم، چون طرفداران به خود تردید راه ندادند و این احساس را به خوبی به باشگاه و تیم منتقل کردند.

مرور استرس ها، نگرانی ها، روزها و اتفاقات سختی که پشت سر گذاشته شد حلاوت این موفقیت و قهرمانی نیم فصل را بیشتر می نماید و شادی و لبخند طرفداران بهترین پاداش برای همه ما است.

پرسپولیس به معنای واقعی برای رسیدن به هدف خود جنگید و این نبرد تا حصول نتیجه نهایی که همانا پنجمین قهرمانی پیاپی برای پراقتخارترین تیم و طرفداران ایران است ادامه خواهد داشت.

در آغاز این فصل با مسائلی که برای پرسپولیس حادث شد، شاید برخی امید بسته بودند که توقف قدرت نمایی و یکه تازی سرخپوشان ایران را شاهد باشند، اما پرسپولیس کاری کرد کارستان و نشان داد سنگ پرانی ها این قطار را از حرکت باز نمی دارد. همچنین سوار بودن بر این قطار نعمتی عظیم است.

مجموعه پرسپولیس بار دیگر نشان دادند که مرد روزهای سخت هستند و سختی ها، نه تنها اختلالی در اراده اش ایجاد نمی نماید بلکه آن را مصمم تر می سازد.

در همین جا ضمن تبریک به طرفداران، از سخت کوشی و درایت بازیکنان و مربیان تقدیر می کنیم که با تمام کمبودها، نمایش تعصب و اقتدار را بار دیگر روی صحنه فوتبال ایران بردند.

ما در باشگاه پرسپولیس، در ادامه اقدامات ماه های اخیر، مصمم هستیم تا مسائل بسیار عظیمی را که دیگر باشگاه ها تصور رویارویی با آن را نمی نمایند از سر راه برداریم و بار دیگر جشن قهرمانی خاتمه فصل را برگزار کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1643

به "بیانیه طعنه آمیز پرسپولیس پس از قهرمانی نیم فصل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه طعنه آمیز پرسپولیس پس از قهرمانی نیم فصل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید