تشدید محدودیت های کرونایی در اروپا

به گزارش تور تایلند ارزان، خبرگزاری خبرنگاران- بسیاری از کشور های اروپایی از جمله بلژیک، سوئیس، آلمان، اتریش و پرتغال به منظور مقابله با موج دوم شیوع ویروس کووید-19 محدودیت های تازه ای اعمال نموده اند.

تشدید محدودیت های کرونایی در اروپا

با ما سفر کنید و با تور ترکیبی اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از فرانس 24؛ بسیاری از کشور های اروپایی از جمله بلژیک، سوئیس، آلمان، اتریش و پرتغال به منظور مقابله با موج دوم شیوع ویروس کووید-19 محدودیت های تازه ای اعمال نموده اند.

مردم برلین شب گذشته پیش از اعمال محدودیت های جدید به رستوران ها و کافه ها آمدند. رستوران ها و کافه ها در آلمان از امروز به مدت یک ماه تعطیل شد.

دختر جوانی گفت: یاری به کسب و کار های کوچک محلی اهمیت زیادی دارد؛ چرا که بحران سلامت ناشی از شیوع بیماری کرونا به شدت به آن ها لطمه وارد نموده است. به همین دلیل است که من به اینجا می آیم.

رستوران ها و کافه ها تنها بخش هایی نیستند که به شدت تحت تأثیر بحران مالی ناشی از شیوع این بیماری همه گیر قرار گرفته اند. سالن های ورزشی، سینما، تئاتر و استخر ها نیز قرار است به مدت یک ماه در سراسر آلمان تعطیل شوند.

بلژیک نیز که شیوع ویروس کووید-19 در آن شتاب بیشتری گرفته است، از امروز محدودیت ها را تشدید کرد. یکی دیگر از محدودیت هایی که قرار است در این کشور از امروز اعمال گردد، این است که هر کس تنها می تواند یک نفر را به خانه خود دعوت کند. در بین کشور های اروپایی، بلژیک در حال حاضر بالاترین شمار بیماران کرونایی بستری در بیمارستان ها را دارد. شمار بیماران بستری در بیمارستان ها در حال حاضر بیش از زمان اوج این بیماری در موج اول شیوع ویروس کووید-19 در بلژیک است. بعضی فعالان مالی از سوء مدیریت دولت برای مقابله با بحران انتقاد می نمایند و می گویند میان مسئولان محلی و مسئولان کشور هماهنگی وجود ندارد.

میشل اسفکسی، آرایشگر بلژیکی گفت: بی لیاقتی کامل با 9 وزیر بهداشت کاملاً مشهود است. این بحران به درستی مدیریت نشد.

محدودیت ها در شهر ژنو سوئیس نیز اجرایی شد. رستوران ها، کافه ها و فروشگاه اقلام غیرضروری نیز در ژنو تعطیل شد.

اجرایی شدن محدودیت های شدید در دیگر کشور های اروپایی نیز در روز های آینده ادامه خواهد داشت.

قرنطینه در اتریش و انگلیس نیز به ترتیب از روز سه شنبه و پنجشنبه به مدت یک ماه اجرایی خواهد شد.

قرنطینه و محدودیت های مرتبط با کرونا در پرتغال نیز شامل 70 درصد جمعیت این کشور خواهد شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1433

به "تشدید محدودیت های کرونایی در اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشدید محدودیت های کرونایی در اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید