تورهای محلی استانبول ، گشت و گذار در سفر به استانبول

به گزارش تور تایلند ارزان، یکی از عمده مشکلاتی که در سفر به شهرهای تاریخی با آن روبرو می شویم کمبود وقت است. از طرف دیگر سفر با تورهای مسافرتی مانند تور استانبول هم مسائل خاص خود را دارد و نمی توان آن طور که باید و شاید بنا بر تمایل و سلیقهشخصی سفری باب میل را تجربه کرد. استانبول در این میان سعی می نمایند طوری برنامهسفر را تنظیم نمایند که بازدید از تمام جاذبه ها و دیدنی های این شهر خارق العاده برای تک تک مسافرین فراهم گردد. اما اگر از آن دسته گردشگران هستید که به صورت شخصی به استانبول سفر می کنید چند نکته را مد نظر قرار دهید. تنها به آثار باستانی تاریخی و توریستی شهر اکتفا نکنید. شما به راحتی می توانید با استفاده از تورهای یک روزه اطراف استانبول را بگردید. به وسیله همین تورهای یک روزه سفری با قایق را تجربه کنید و از جذابیت های پنهان این شهر جادویی لذت ببرید. در ادامه با سفر به استانبول و تورهای محلی استانبول با خبرنگاران همراه باشید.

تورهای محلی استانبول ، گشت و گذار در سفر به استانبول

آشنایی با تورهای محلی استانبول

اغلب تورهای یک روزه که گردشگران خارجی با آن سروکار دارند با قیمتی بیش از 50 یورو به مسافرین ارائه می شوند. این در حالی است که همراه شدن با تورهای محلی تنها 4 یورو برای شما هزینه خواهد داشت. در این میان دسترسی به این تورهای 2 ساعتهمحلی بسیار آسان است. کافی است که در بندر در پی قایق های محلی که تابلوهای کوچک دارند بگردید. اما توصیهمن به شما این است که هرگز تورهای یک روزه Bosphrus Cruise را از دست ندهید. در این میان باید به این مساله هم توجه داشته باشید که تور دریایی Bosphrus مختصر و ساده خواهد بود. یک قایق با صندلی های نه چندان راحت و راهنمای توری که تمام مدت ترکی صحبت می نماید، اما جذابیت هایی که در طول سفر با آن روبرو خواهید شد تمام آن چیزی است که تورهای مسافرتی و تور استانبول ایده آل انتظار دارید.

تورهای محلی استانبول و سفر به استانبول: Yahli Hoses با تور استانبول

پس از اینکه فاصله 31 کیلومتری بین دو بندر شرقی و غربی استانبول را با قایق طی کردید به ناحیه سلطنتی استانبول خواهید رسید. که ناحیهاستراتژیک و دولتی عثمانی در قرن ها پیش بوده است. در این میان مجموعه عمارت های Yali of Huseyin Pasha از زیباترین و خوش ساخت ترین ساختمان های ناحیه به شمار می آیند که در سال 1699 ساخته شده اند و تحت مالکیت اشراف عثمانی قرار داشتند و در حال حاضر به عنوان یکی از گران قیمت ترین خانه های دنیا به حساب می آیند. خانه های حاشیه بندر اکثرا چوبی هستند و در عهد باستان به عنوان عمارت های تابستانه سران دولت به شمار می آمده اند.

سفر به استانبول: قصرها، قلعه ها و مساجد با تور استانبول

در طول سفر در کانال به قلعه Topkapi نیز می رسید که از اولین سکونتگاه های عثمانی بود. در تور استانبول یک روزه خود می توانید از منطقه نو شهر هم تماشا کنید و از جذابیت های توریستی که شاید کمتر معروف و قابل توجه گردشگران غیر حرفه ای باشند لذت ببرید. مساله جالب توجه در این سفر این است که می توانید با همراه شدن با تورهای تفریحی یک روزه در استانبول یه نوعی گذر زمان در این کشور از منطقه ها باستانی تاریخی به منطقه ها لوکس و مدرن شهر را مشاهده کنید و همین کنتراست به نظر جالب و هیجان انگیز می آید. شما حتی می توانید با استفاده از تورهای استانبول گردی که به وسیله بنگاه های گردشگری در شهر ارائه می شوند به خارج از شهر سفر نموده و تفریحی جالب و خوشایند را تجربه کنید.

منبع: همگردی
انتشار: 16 دی 1401 بروزرسانی: 16 دی 1401 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 2331

به "تورهای محلی استانبول ، گشت و گذار در سفر به استانبول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تورهای محلی استانبول ، گشت و گذار در سفر به استانبول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید