تپه های باستانی در منطقه Palouse

منطقه Palouse , واشنگتن , آمریکا . شهر کوچکی از همان نام که حدود 1000 سکنه دارد , با مزارع وسیعی از گندم و ( کلزا ) احاطه شده‌است . اما این زمین‌های کشاورزی را دست‌کم نگیرید - این مکان اکنون به دنبال عکاس بوده‌است . دره‌های کوهستانی آن با آن‌هایی که در توسکانی هستند مقایسه می‌شوند و توسط یک دوربین مورد علاقه قرار می‌گیرند .

تپه های باستانی در منطقه Palouse

با این حال , چشم‌انداز کاملا غیر عادی است . این تحقیق باعث شد که زمین شناسان بر این باورند که این تپه‌ها به جای رودخانه‌ها , توسط باد ایجاد شده‌اند و تپه‌های باستانی هستند . منطقه Palouse نیز جاذبه‌های دیگری برای مسافران عادی نیز دارد . آبشار Palouse رودخانه Palouse که از این دره سرازیر می‌شود , یک مقصد زیبای دیگر در منطقه است .
چرا به آنجا بروی ?
مناظر خیره‌کننده , آبشار Palouse .
کی به آنجا بروی ?
دره‌ها در بهار و تابستان زیباترین مناظر هستند .
چطور به آنجا برسیم ?
برو کنار ماشین .

اخبار و مقالات مرتبط با "تپه های باستانی در منطقه Palouse"

Winding در تبت و هند . رانندگان و رانندگان قرن هاست که با بلندترین قله‌های کوهستان در حال مبارزه بوده‌اند . تکنولوژی‌ها بیش از امروز ظهور کرده‌اند , با این حال این جاده‌ها همچنان چالش برانگیز هستند . برخی از آن‌ها در واقع غیرمعمول هستند : با وجود این که آن‌ها بر روی یک سطح نسبتا صاف...

Wave راک , Hyden , استرالیای غربی . یک inselberg شگفت‌انگیز , که به طرز شگفت آوری شبیه موج فروپاشی اقیانوس است , به طور ناگهانی در پارک حیات وحش Hyden اوج می‌گیرد . این شکل 14 متر ( 46 فوت ) و 110 متر ( 360 فوت ) طول دارد . این دیوار حدود 140 هزار گردشگر را جذب می‌کند .

به "تپه های باستانی در منطقه Palouse" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با تپه های باستانی در منطقه Palouse

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید