جریمه 26 میلیارد دلاری اروپا در انتظار اپل

به گزارش تور تایلند ارزان، کمیسیون رقابت اتحادیه اروپا تحقیقاتی درباره دستیارهای صوتی اپل، آمازون و گوگل شروع نموده است. در صورت اثبات نقض قوانین، شرکت اپل با جریمه 26 میلیارد دلاری روبرو خواهد بود.

جریمه 26 میلیارد دلاری اروپا در انتظار اپل

با ما سفر کنید و با تور اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

در اوایل هفته گذشته دادگاهی در اتحادیه اروپا در مورد پرداخت 13.9 میلیارد دلار اقتصادیات اپل به دولت ایرلند، به نفع این شرکت فناوری رای داد.

اما اکنون به نظر می رسد اپل هنوز با چالش هایی در این اتحادیه روبرو است و احتمالاً به دلیل تحقیقات درباره دستیار صوتی خود مجبور گردد 26 میلیارد دلار غرامت پرداخت کند.

مارگرت وستاگر رییس کمیسیون رقابت اتحادیه اروپا که تحقیقات درباره پرونده اقتصادیات های پرداخت نشده اپل به دولت ایرلند را انجام داده بود، اکنون مشغول آنالیز اطلاعات 400 شرکت است تا هرگونه اختلال و اشتباهی درخصوص دستیارهای صوتی از جمله سیری، گوگل اسیستنت و آلکسا (متعلق به آمازون) را آنالیز کند. در صورت رصد هرگونه مسئله ای در این دستیارهای صوتی، شرکت های توسعه دهنده آنها با اتهامات آنتی تراست (ضد انحصار) روبرو می شوند.

در گذشته چنین تحقیقاتی در حوزه آنتی تراست به وضع جریمه های چند میلیارد دلاری در صنایع مختلف از جمله انرژی، امور اقتصادی و حتی داروسازی منجر شده است.

به بیان دیگر اتحادیه اروپا سعی دارد با دسترسی به اطلاعات 400 شرکت، به شرکت های عظیم فناوری مانند اپل، آمازون و گوگل نشان دهد آنها تحت نظر هستند.

شرکت هایی که قوانین مربوط به رقابت در حوزه دستیارهای صوتی را نقض نمایند با جریمه ای معادل 10 درصد درآمد جهانی شان روبرو می شوند. با توجه

به درآمد 260 میلیارد دلاری اپل در سال گذشته، این شرکت احتمالاً با جریمه ای 26 میلیون دلاری روبرو خواهد شد. ت

تحقیقات اتحادیه اروپا از دستیارهای صوتی با توجه به انبوه اطلاعات مربوط به اینترنت اشیا و عرضه کالاهای هوشمند به بازار انجام می گردد.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 21 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1262

به "جریمه 26 میلیارد دلاری اروپا در انتظار اپل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه 26 میلیارد دلاری اروپا در انتظار اپل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید