خرید در تور تایلند

تایلند یکی از زیباترین کشورهای قاره آسیا برای بازدید است. خرید یکی از جاذبه‌های اصلی تور تایلند برای بازدید از جاذبه‌هایی زیبا و دیدنی است. در این مقاله شما را برای یک خرید مطمئن راهنمایی خواهیم کرد.

خرید در تور تایلند

راهنمای خرید در تور تایلند

خب تایلند کشوری که همه جور جنسی چه با کیفیت و چه بی کیفیت را می توان انجا پیدا کنید و مراکز خرید تایلند خیلی زیاده کسانی که تور کار سررشته دارند می توانند جنسهای را بیاورند که هزینه سفر به تایلند را جبران کنند البته توصیه ما برای خرید در تور تایلند این است که:

  • اولا کالایی را بیاورید که از قیمت ان در ایران اطلاع دارید.
  • حتما از چند جا قیمت بگیرید و ببینید راسته اون جنس توی کدام مرکز فروشه
  • مدنظرتون باشه که هر نفر تا سقف 80 دلار مغافیت گمرکی در یک سال داره
  • اگه نظرتون تجارته سراغ اجناسی برید که کم حجم ولی باارزش افزوده باشه مثلا قطغات الکترونیک
  • از ایران دلار امریکا سالم و بدون پارگی وخط خوردگی بخرید و توی تایلند اون تبدیل کنید به بات

بهترین مراکز خرید تور تایلند

  1. سنترال ورد : بزرگترین مرکز خرید آسیا که 102400 متر مربع مساحت کلی اونه که هرچی بخواهید اونجا پیدا می کنید کافی شاپ ,اینترنت ,مرکز بازی بچه ها و... دارد
  2. سنترال چیدلوم : یک مرکز خرید 8 طبقه که در سال 1973 افتتاح شده از ساعت 10 صبح الی 10 شب بازه
  3. کیی سرن : در منطقه تجاری چاپرا سونگ که کسانی که برندهای معروف ارقبیل می خواهند از اینجا خرید کنند 100 فروشگاه با گنجایش 416 خودرو
اخبار و مقالات مرتبط با "خرید در تور تایلند"

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان از اعزام تیم ملی به بازی های تدارکاتی چندجانبه در بانکوک تایلند اطلاع داد و گفت: این اردوی تدارکاتی برای آماده سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان جهت شرکت در بازی های پاراآسیایی جاکارتاست.

سفر به تایلند می‌تواند بسیار مقرون به صرفه تر از آنی باشد که تصور را داشتید، در ادامه نکاتی را خواهیم گفت که با توجه به انها میتوانید سفری ارزان به تایلند داشته باشید.

تایلند سرزمین شگفتی هاست، هر چقدر هم در مورد این سرزمین بدانید باز هم دانستی هایی وجود دارد که میتواند برایتان جالب باشد، در ادامه چند حقیقت جاب را در مورد تایلند برایتان خواهیم گفت.

تایلند از بهترین مقاصد گردشگری برای فصول مختلف سال است و گردشگران از سراسر جهان هر سال برای گذراندن تعطیلات به این منطقه سفر میکنند تایلند جزایر زیبایی دارد کخه در ادامه برخی از انها را معرفی خواهیم کرد.

به "خرید در تور تایلند" امتیاز دهید

2 کاربر به "خرید در تور تایلند" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با خرید در تور تایلند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید