خوشحالم با وجود یک بازیکن کمتر به بازی بازگشتیم

به گزارش خبرنگاران، نادر دست نشان در کنفرانس خبری بعد از بازی با پیکان تهران با اشاره به اینکه بازی سختی در برابر پیکان تهران داشتیم، اظهار کرد: این تیم از بازیکنان فنی و مربی کار بلدی برخوردار است که با برنامه بازی می نماید.

خوشحالم با وجود یک بازیکن کمتر به بازی بازگشتیم

وی با بیان اینکه هدف کادر فنی پیکان خلأ صلاح سپیدرود رشت از همان خط هافبک بود، اضافه کرد: تیم پیکان با همین برنامه عملکرد خوبی در نیمه اول مسابقه از خود به نمایش گذاشت و پیروز شد یکی از هافبک های ما را از کار بیاندازد.

سرمربی سپیدرود رشت با اشاره به اینکه ما این برنامه را از قبل پیش بینی نموده بودیم به همین دلیل در نیمه دوم پیروز شدیم عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذاریم، گفت: در نیمه دوم با مهار بازیکنان سرعتی تیم پیکان پیروز شدیم برنامه پیکان را خنثی کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه در نیمه اول این دیدار چندین موقعیت خوب گلزنی ایجاد کردیم که متأسفانه از آن به خوبی استفاده نکردیم، اعلام کرد: هر دو گل پیکان بر روی اشتباهات بازیکنان ما به ثمر رسید.

دست نشان ادامه داد: در مجموع باید به طرفداران تیم فوتبال سپیدرود رشت تبریک بگویم که بازی عقب افتاده را با یک بازیکن کمتر به تساوی رساندیم با توجه به اینکه از چندین بازیکن امید و کم تجربه نیز در ترکیب تیم استفاده شده بود.

وی اضافه کرد: در نیمه دوم با توجه به این بازیکنان ما برای جبران نتیجه بی محابا به سمت دروازه حریف حمله می کردند تیم پیکان چندین صحنه خطرناک روی دروازه ما خلق کرد که خوشبختانه دفاع و دروازه بان خوب عمل کردند.

سرمربی سپیدرود رشت با اشاره به بارش شدید باران و شرایط سخت زمین، گفت: با وجود کوشش بچه ها نتوانستیم نتیجه دلخواه خود را کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 10 تیر 1398 شناسه مطلب: 269

به "خوشحالم با وجود یک بازیکن کمتر به بازی بازگشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوشحالم با وجود یک بازیکن کمتر به بازی بازگشتیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید