فرصت بین المللی سرمایه گذاری برای شرکت های نوپای فناوری فراهم شد

به گزارش تور تایلند ارزان، به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، راه کارهای هوش مصنوعی و یادگیری ماشین که به بهبود دسترسی و ارائه خدمات و سیستم های دیجیتال کمک می کنند، حمایت مالی صندوق نوآوری یونیسف را دریافت خواهند کرد.

فرصت بین المللی سرمایه گذاری برای شرکت های نوپای فناوری فراهم شد

ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در فراخوان توسعه راه کارهای هوش مصنوعی و یادگیری ماشین صندوق نوآوری یونیسف که به بهبود دسترسی و ارائه خدمات و سیستم های دیجیتال منجر می شود، همکاری و مشارکت کرده است.

صندوق نوآوری یونیسف در پی سرمایه گذاری بدون سهم سرمایه تا سقف 100 هزار دلار برای تأمین مالی و حمایت فنی (در مرحله کشت ایده) شرکت های نوپای فناورانه انتفاعی است که پتانسیل کمک به بشریت را دارند.

استارت آپ هایی که از یادگیری ماشینی، علوم داده یا هوش مصنوعی استفاده می کنند و کسب وکار آنها در یکی از کشورهایی که برنامه های کشوری یونیسف در آن اجرا می شود، ثبت شده است و همچنین دارای نمونه اولیه کارآمد با نتایج امیدوارکننده متن باز هستند می توانند از این حمایت ها برخوردار شوند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند تا 11 مردادماه سال جاری به آدرس اینترنتی http://ictc.isti.ir/ مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 مرداد 1400 بروزرسانی: 3 مرداد 1400 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1870

به "فرصت بین المللی سرمایه گذاری برای شرکت های نوپای فناوری فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت بین المللی سرمایه گذاری برای شرکت های نوپای فناوری فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید